Zdobył złoty medal

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Młodszych Dolnego Śląska w Taekwon-do, w Borowej k. Oleśnic, które odbyły się 17 marca, Klub Taekwon-do ITF Nowa Ruda reprezentowało dwóch zawodników: Krzysztof Serafin i Kacper Jaliński. Zawodnicy startowali w układach, walkach do 58 kg oraz technikach specjalnych. Mimo dzielnej postawy podczas pojedynków w walkach, nie udało im się dotrzeć do strefy medalowej. Za to niespodziankę sprawił Krzysztof Serafin w układach – pokonał 23 zawodników i zdobył złoty medal. Dało mu to kwalifikację do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się w dniach 18-20 maja w Nowej Rudzie. Na 12 klubów biorących udział w zawodach, Klub Taekwon-do ITF Nowa Ruda zajął w klasyfikacji medalowej 9 miejsce.

Str. 28 w numerze 323 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.