7 goli i emocje w Woliborzu

Słowianin Wolibórz obronił pozycję lidera, choć podopieczni trenera Adama Łydkowskiego, o wynik drżeli do ostatniego gwizdka sędziego

Słowianin prowadził z Interem do przerwy 3:0 i w pierwszej akcji drugiej połowy jeszcze powiększył tę przewagę do czterech bramek. Od tego momentu, pomimo wielu sytuacji pod obiema bramkami, skutecznie strzelali już tylko goście, którzy trzykrotnie umieścili piłkę w siatce i w końcówce mieli okazję na zdobycie bramki wyrównującej.

Zjednoczeni Ścinawka Średnia pokonali pewnie Łomniczankę Starą Łomnicę, choć w pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali goście. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej jego części.

5 kolejka, 8-9 września
Słowianin Wolibórz – Inter Ożary 4:3
Bramki: D. Lis, R. Osiecki, M. Pawlak, P. Dobosz
Słowianin: M. Maik – K. Borek, D. Siemiński, B. Macioszek, Ł. Poproch (M. Musik), S. Osicki, Ł. Marusiak (N. Polak), D. Lis, T. Pieróg (G. Budai), M. Pawlak (P. Dobosz), R. Osiecki

Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Łomniczanka 3:0
Bramki: M. Ugarenko, M. Ziental, A. Ziental
Zjednoczeni: B. Kęska – J. Skowronek, M. Ugarenko (M. Majchrzak), K. Kułyk, M. Walkiewicz (D. Ziental), K. Kancelarz (J. Muła), J. Bala, T. Berdychowski (A. Ziental), Ł. Kurasz, M. Ziental, M. Kurasz

Str. 25 w numerze 346 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.