Wspieraj Noworudzianina

Szanowni Państwo,
jak większość z Was doskonale wie, pracujemy nadal, choć działalność gazety sensu stricte została zakończona w grudniu ubiegłego roku. W tym roku byłaby 10 rocznica od momentu ukazania się jej pierwszego numeru. Ekonomia, pandemia i parę innych czynników to zweryfikowały i zmusiły właściciela Stanisława Mroza do trudnych decyzji. Opisane jest to w kilku miejscach, choćby tutaj https://bit.ly/36w7weM.

Dzisiaj naszym polem manewru jest internet, ale kto wie co będzie dalej, czas pokaże.

Działamy ZA DARMO, również w terenie i podajemy Wam to co ciekawe, nurtujące, naszym zdaniem słuszne, bez zbędnej sensacji. Jesteśmy otwarci na sugestie, uwagi, pomysły itp.

Nie otrzymujemy żadnego wsparcia, dotacji, a jedyne źródło skromnych dochodów to kilka reklam na www (wolimy jednak żeby nie było ich zbyt wiele). Niemniej, jak każdy zapewne wie, praca generuje koszty (sprzętu, paliwa, opłat i inne).

Ponieważ już nie raz pytano nas jak można Noworudzianinowi pomóc uruchomiliśmy sukcesywnie kilka możliwości wsparcia naszej pracy.

Dziękujemy za wszelką pomoc, życzliwość i uwagi. Liczy się każda złotówka, udostępnienie, lajk, dobre słowo i uśmiech. Pozdrawiamy serdecznie.

PS. Oczywiście nie wszystkim może się to podobać z różnych względów. To jednak nie jest ani dla wszystkich ani nie wiąże się z tym żaden przymus. TO JEST PROŚBA DO ŻYCZLIWYCH.

Możliwości wsparcia:

 1. Dzięki skutecznym kampaniom reklamowym możesz wypromować siebie, swoją firmę, wydarzenie i inne. Ceny są konkurencyjne. Wystawiamy fakturę.
  Podstawowy cennik tutaj: Reklama na naszej stronie, niemniej chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
 2. Drugi rodzaj wsparcia (dostępny dla każdego) to dobrowolna kwota przekazywana miesięcznie lub jednorazowo za pośrednictwem strony patronite.pl
  Tutaj szczegóły patronite.pl/Noworudzianin. Minimalna kwota to 10 zł/mies. czyli tyle co 4 numery gazety miesięcznie. Dodatki i niespodzianki dla Patronów.
 3. Kolejny sposób to korzystanie za pośrednictwem bloga noworudzianin.pl z usług finansowych znanych banków i instytucji.
  Porównywarki usług finansowych KONTA OSOBISTE, KREDYTY HIPOTECZNE, KREDYTY GOTÓWKOWE, POŻYCZKI POZABANKOWE I CHWILÓWKI, UBEZPIECZENIA i INNE OFERTY FINANSOWE, PROMOCJE, OFERTY PRACY ITD. Bez wychodzenia z domu sprawdzisz jakie konto, kredyt, ubezpieczenie etc. będzie dla Ciebie najlepsze. Firma wypłaci nam prowizję za pośrednictwo. Nic nie tracisz, oszczędzasz czas i pieniądze.
 4. Możliwe też jest wsparcie finansowe na zrzutka.pl dostępne pod linkiem: zrzutka.pl/z/noworudzianin
 5. Reklamy Google wyświetlane na blogu noworudzianin.pl (wystarczy czasem kliknąć w coś co Was zainteresuje).
 6. Karta wpłatnicza zrzutka.pl. Bezgotówkowe przyjmowanie darowizn gdziekolwiek będę. Wpłaty dokonać możesz zbliżając do karty telefon z włączonym NFC lub skanując kod QR. Szczegóły tutaj: https://zrzutka.pl/karta-wplatnicza

Zobacz też stronę TWOJE FINANSE bloga noworudzianin.pl
https://seitenberg.produktyfinansowe.pl/

Dziękujemy za pomoc i wsparcie.

ROZLICZENIA (stan na 3 marca 2022 r. godz. 8.03)
Tutaj również będziemy publikować jasne i przejrzyste rozliczenia, kwoty jakie od Was otrzymaliśmy, wydatki i potrzeby. Będziecie doskonale wiedzieć na co idą Wasze pieniądze.

Wsparcie razem 1710 zł (dziękujemy):
– patronite.pl – 1000 zł
– zrzutka.pl – 710 zł

Wydatki razem 1624,14 zł (wszystkie udokumentowane):
– opłaty zrzutka.pl (wydanie karty wpłatowej, opłaty i prowizje) – 79,44 zł
– opłaty patronite.pl – 80,70 zł
– zakup mikrofonów BOYA do relacji wideo – 73,99 zł
– zakup gimbala DJI Osmo Mobile 3 do stabilizacji obrazu nagrań wideo – 399 zł
– paliwo 600 zł
– reklama na FB – 194,51 zł