Intensywne posiedzenie komisji
Nic nie przewidywało tak intensywnego posiedzenia Komisji Zdrowia i Ekologii Rady Miejskiej w Nowej Rudzie
Czytaj więcejNic nie przewidywało tak intensywnego posiedzenia Komisji Zdrowia i Ekologii Rady Miejskiej w Nowej Rudzie
Czytaj więcejZ powodów braku kadry lekarskiej już nieco ponad miesiąc nie funkcjonuje Oddział Wewnętrzny w noworudzkim szpitalu
Czytaj więcejW piątek 6 marca odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie nowej choroby pod nazwą Covid-19 „Koronawirus Sars-Cov-2”
Czytaj więcejGrupa kilkudziesięciu osób wzięła udział w pikiecie w obronie noworudzkiego szpitala
Czytaj więcejNie milkną echa naszej zeszłotygodniowej publikacji dotyczącej zawieszenia działalności Oddziału Wewnętrznego noworudzkiego szpitala. Mieszkańcy nie kryją oburzenia
Czytaj więcejWszystko wskazuje na to, że lada dzień działalność Oddziału Wewnętrznego noworudzkiego szpitala zostanie zawieszona
Czytaj więcejNieprawdą jest jakoby Oddział Wewnętrzny noworudzkiego szpitala miałby zostać zamknięty. Informacje na ten temat od kilku dni rozgrzewają noworudzian
Czytaj więcejWszystko wskazuje na to, że już niedługo z naszych ulic zniknie stacjonująca w Nowej Rudzie nowoczesna karetka typu „S”
Czytaj więcejNiejednokrotnie pisaliśmy już, że sytuacja kłodzkiego Zespołu Opieki Zdrowotnej jest delikatnie rzecz biorąc nie najlepsza, ale tak źle jak jest
Czytaj więcej