Obwodowe Komisje Wyborcze

Obwodowe Komisje Wyborcze czyli gdzie możesz zagłosować

GMINA WIEJSKA NOWA RUDA
Numer / Siedziba Komisji – gdzie głosować / Granice obwodu – kto może głosować

1 / Zespół Szkół Nr 1, ul. Główna 85, 57-430 Jugów / Sołectwo Jugów – ulice: Brzozowa, Główna od nr 1 do nr 32, Grzybowska, Osiedle, Pniaki, Sitów, Wysiedleńców

2 / Zespół Szkół Nr 1, ul. Główna 85, 57-430 Jugów / Sołectwo Jugów – ulice: 1 Maja, Chłopów, Główna od nr 33 do nr 90 , Kasztanowa, Koszykowa, Pod Kalenicą, Pusta, Spokojna

3 / Zespół Szkół Nr 1, ul. Główna 105, 57-430 Jugów / Sołectwo Jugów – ulice: Główna od Nr 91 do nr 132, Jana, Olimpijska, Robotnicza, Tadeusza Kościuszki

4 / Świetlica wiejska „Jugowianka”, ul. Główna 155, 57-430 Jugów / Sołectwo Jugów – ulice: Berneńska, Główna od nr 133 do końca, Jabłońska, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Słowiańska, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Staszica, Świętojańska, Władysława Sikorskiego

5 / Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, ul. Fabryczna 2, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie / Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie-ulice: Fabryczna, Główna od nr 1 do nr 31, Krótka, Ludwikowska, Nadrzeczna, Tadeusza Kościuszki, Wąska , Wiejska od nr 2 – 16 parzyste
6 / Muzeum Ziemi Sowiogórskiej, ul. Główna 65, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie / Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie – Ludwikowice Kłodzkie ulice: Główna od nr 33 do końca, Kazimierza Jacukowicza, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Piastowska, Polna, Słoneczna, Sportowa, Stefana Batorego, Wiejska od nr 9 – 15 nieparzyste i od nr 18 do końca

7 / Świetlica wiejska, Sokolec 3, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie / Sołectwo Sokolec-Sokolec, Ludwikowice Kłodzkie ulice: Kopalniana, Kolonia Jana Kasprowicza, Jana Kasprowicza od nr 19 do 58, Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie – ulica: Jana Kasprowicza od nr 1 do 18

8 / Zespół Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Bożków 89e, 57-441 Bożków / Sołectwo Bożków-Bożków od numeru domu 1 – 57a, 63 – 63A, 72 – 83A, 89, 89B –89D/II nieparzyste, 95 – 95A, 97, 105 – 107, 111, 121 – 123A nieparzyste, 124, 128 – 129, 132 – 132A parzyste, 136 – 138, 142 – 144, 147 – 149A, 154 – 156, 160 , 164 – 166, 171 – 173, 179 – 179A, 191 – 195 nieparzyste, 196 – 198A

9 / Zespół Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Bożków 89e, 57-441 Bożków / Sołectwo Bożków-Bożków od numeru domu 58 – 62, 64 – 71, 87 – 88, 90 – 94B, 96 – 96A, 98 – 104, 108 – 109, 114 – 120, 122, 125 – 127, 130 – 131A, 133 – 135, 139 – 140a, 146, 150 – 153, 157 – 159, 162 – 163, 167 – 170, 174 – 178, 180 – 189, 194, 269 do końca. Sołectwo Koszyn-Bożków od numeru 199 do 268 c, ulica Koszyn, Czerwieńczyce od numeru 114 do 128

10 / Biblioteka Publiczna, Przygórze 218, 57-431 Przygórze / Sołectwo Przygórze

11 / Remiza strażacka, Wolibórz 116, 57-431 Wolibórz / Sołectwo Wolibórz

12 / Hala sportowa, Dzikowiec 95, 57-432 Dzikowiec / Sołectwo Dzikowiec

13 / Świetlica wiejska, Świerki 61, 57-451 Świerki / Sołectwo Bartnica, Sołectwo Świerki, Sołectwo Dworki, Sołectwo Krajanów

14 / Świetlica wiejska, Włodowice 36, 57-400 Nowa Ruda / Sołectwo Włodowice, Sołectwo Bieganów, Sołectwo Sokolica

15 / Świetlica wiejska, Czerwieńczyce 16, 57-441 Bożków / Sołectwo Czerwieńczyce-Czerwieńczyce od nr 1 do nr 113; Sołectwo Nowa Wieś Kłodzka

16 / Dom Pomocy Społecznej, Główna 118, 57-430 Jugów / Dom Pomocy Społecznej w Jugowie ul. Główna 118

GMINA MIEJSKA NOWA RUDA
Numer / Siedziba Komisji – gdzie głosować / Granice obwodu – kto może głosować

1 / Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Bohaterów Getta 10, 57-400 Nowa Ruda / place: Grunwaldzki ulice: Bohaterów Getta, Kościelna, Królowej Jadwigi, Mała, Martwa, Nadrzeczna, Piastów, marsz. Józefa Piłsudskiego nr parzyste do 14b, a numery nieparzyste do 23a, Podjazdowa, Przechodnia, Rynek

2 /Miejski Ośrodek Kultury, ul. Strzelecka 2a, 57-400 Nowa Ruda / place: Księdza Michała Białowąsa, Jana Matejki ulice: Anny, Armii Krajowej, Błotna, Ciemna, Demokratów, Góra Anny, Górna, Graniczna, Kolejowa, Kołowa, Mikołaja Kopernika, Kościelec, Krótka, Lipowa, Łużycka, Mała Kolonia, Adama Mickiewicza, Myśliwska Osada, Gabriela Narutowicza, Nowa Osada, Ogrodowa, Pionierów, Przeskok, Sądowa, Słoneczna do nr 26 i od nr 30, Stara Osada, Strzelecka, Sudecka, Sybiraków, Wrześni, Stefana Żeromskiego

3 / Liceum Ogólnokształcące, Osiedle Piastowskie 17, 57-400 Nowa Ruda / place: Wiejski osiedla: Nowe, Piastowskie ulice: Aleksandra Fredry, Sportowa, Teatralna

4 / Liceum Ogólnokształcące, Osiedle Piastowskie 17, 57-400 Nowa Ruda / ulice: Boczna, Cmentarna, Jeziorna, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Loretańska, Łukowa, Polna, Prosta, Szpitalna, Wąska

5 / Noworudzka Szkoła Techniczna, ul. Obozowa 9, 57-401 Nowa Ruda / ulice: Czarna, Fabryczna, Górnicza, Kopalniana, Miedzianka, Nowa, Obozowa, marsz. Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 16, a numery nieparzyste od 25, Władysława Reymonta, Tuczyn, Zatorze, Zaułek

6 / Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Stara Droga 39, 57-401 Nowa Ruda / ulice: gen. Władysława Andersa, Brzozowa, Jana Pawła II, Jawornik, Jedności, Leśna, Podgórska, Rolna, Świdnicka do nr 50, Zacisze

7 / Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Stara Droga 39, 57-401 Nowa Ruda / ulice: Dworska, Ludwikowska, Łączna, Łąkowa, Mostowa, Władysława Orkana, Rzeczna, płk Józefa Sokola, Stara Droga, Świdnicka od nr 51, Zdrojowisko

8 / Filia Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Srebrna 11, 57-400 Nowa Ruda / ulice: Cicha, Jasna, Krzywa, Młyńska, Młyńskie Wzgórze, Niepodległości, Słoneczna 27 – 29, Srebrna, Stara Kolonia, Złota

9 / Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Szkolna 3, 57-402 Nowa Ruda / aleje: Najświętszej Marii Panny, ulice: Adama Asnyka, gen. Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Górska, Harcerska, Kasztanowa, Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Stanisława Moniuszki, Parkowa, Piwna, Połoniny, Bolesława Prusa, Radkowska, Rycerska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Słupiecka, Szkolna, Ludwika Waryńskiego, Wincentego Witosa, Stanisława Wyspiańskiego, Zielna

10 / Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Słupiecka 2, 57-402 Nowa Ruda / osiedla: XXX-lecia ulice : Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ugory, Wiejska

11 / Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Akacjowa 8, 57-402 Nowa Ruda / ulice: Akacjowa, Bożkowska, Debry, Kłodzka, Kombatantów RP, Spacerowa, Szybowa, Topolowa, Romualda Traugutta, Węglowa Wola, Widokowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zagórze, Zielonka

12 / Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Słupiecka 2, 57-402 Nowa Ruda / osiedla: Wojska Polskiego ulice: Garażowa, Wojska Polskiego

13 / Dom Pomocy Społecznej, ul. Parkowa 20, 57-402 Nowa Ruda / Dom Pomocy Społecznej

14 / SPZOZ „Zespół Opieki Zdrowotnej” Szpital w Nowej Rudzie, ul. Szpitalna 8, 57-400 Nowa Ruda / SPZOZ „Zespół Opieki Zdrowotnej” Szpital w Nowej Rudzie

GMINA MIEJSKO-WIEJSKA RADKÓW
Numer / Siedziba Komisji – gdzie głosować / Granice obwodu – kto może głosować

1 / Urząd Miasta i Gminy, ul. Rynek 1, 57-420 Radków / miasto Radków, sołectwa: Gajów, Karłów-Pasterka

2 / Centrum Kulturalno Sportowo Rekreacyjne, Ratno Górne 4a, 57-420 Radków / sołectwa: Ratno Dolne, Ratno Górne

3 / Świetlica OSP, Wambierzyce ul. Objazdowa 8a, 57-420 Radków / sołectwa: Raszków, Wambierzyce

4 / Sala Widowiskowa, Ścinawka Średnia ul. Mickiewicza 12c, 57-420 Radków / sołectwo Ścinawka Średnia

5 / Centrum Inicjatyw Wiejskich, Ścinawka Górna 18a, 57-420 Radków / sołectwo Ścinawka Górna

6 / Zespół Szkolno-Przedszkolny, Ścinawka Dolna 21a, 57-420 Radków / sołectwa: Suszyna, Ścinawka Dolna

7 / Sala Domu Ludowego, Tłumaczów 72, 57-420 Radków / sołectwo Tłumaczów

8 / Dom Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie Oddział w Ścinawce Dolnej, Ścinawka Dolna 17, 57-420 Radków / Dom Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie, Oddział w Ścinawce Dolnej