Dwa tygodnie bez ciepłej wody? Dawid Sarysz 10 lat ago Mieszkańcy os. XXX-lecia w Słupcu od kilku dni pozbawieni są ciepłej wody… Jak tłumaczy dostawca, problem ten związany jest z pracami konserwacyjnymi sieci.. Więcej informacji na str. 3 w numerze 243 tygodnika „Noworudzianin” Numer 243 23-29 sierpnia 2016 r.