Impas w sprawie bezdomnych Dawid Sarysz 10 lat ago W środę 19 października, w sali narad noworudzkiego ratusza, odbyło się wspólne posiedzenie dwóch komisji Rady Miejskiej w Nowej Rudzie… Tematem przewodnim stała się noclegownia Więcej informacji na str. 7 w numerze 252 tygodnika „Noworudzianin” Numer 252 25-31 października 2016 r.