To jest moje gniazdo Admin 9 lat ago – Mieszkałem w budynku dawnego przedszkola „Jaś i Małgosia”. Do szkoły miałem z górki, nie pod górkę – powiedział nam noworudzianin Krzysztof Tyniec. Więcej informacji na str. 7 w numerze 293 tygodnika „Noworudzianin” Numer 293 18-24 sierpnia 2017 r.