Tegoroczne Święto Plonów w gminie Nowa Ruda, które odbyło się w sobotę 17 września, przyniosło rolnikom to, czego najbardziej oczekiwali… – czyli upragniony deszcz








Więcej informacji na str. 11 w numerze 248 tygodnika „Noworudzianin”

Numer 248
27 września – 3 października 2016 r.