Zmień sklep i zarabiaj, czyli patriotyzm gospodarczy


Czy zdarzyło Ci się kiedyś polecić znajomemu dobrą restaurację, sprawdzonego fryzjera lub mechanika samochodowego?… Czy mówisz swojej rodzinie, gdzie w twojej miejscowości są najświeższe warzywa i owoce?
(DEK) Wielokrotnie to zrobiłeś, ale nigdy z tego powodu nie zarobiłeś ani złotówki. Współpracując z polską firmą FM WORLD, zyskujesz dostęp do najwyższej jakości produktów, kosmetyków, chemii domowej, suplementów diety, usług telekomunikacyjnych, których zakup możesz polecać innym i dzięki temu zarabiać!

Marka Aurile
Po ponad dwóch latach poświęconych na wybieranie odpowiednich gatunków kaw i dobieraniu odpowiednich receptur, FM Group World sporządził unikalne, funkcjonalne kawy Aurile, które są absolutną nowością na polskim rynku. Możemy się nimi delektować, jak w najlepszych włoskich barach, bo to w 100% kawy naturalne, ale o specjalistycznym działaniu:
– Aurile Metabolism pomaga utrzymać prawidłowy poziom metabolizmu,
– Aurile Energy przywraca młodzieńczy wigor i energię,
– Aurile Focus ułatwia koncentrację i naukę,
– Aurile Antioxidant spowalnia procesy starzenia i redukuje ich efekty.
Innowacyjne receptury kaw Aurile zostały opracowane we współpracy z kiperami i zespołem wybitnych polskich naukowców. Nadano naturalnej kawie zupełnie nowe, wysoce specjalistyczne właściwości, a przy tym udało się zachować znakomity smak i urzekający aromat świeżo palonej kawy, co potwierdzają badania sensoryczne przeprowadzone przez niezależnych ekspertów.
Kofeina pobudza obszary w mózgu odpowiedzialne za produkcję dopaminy. Ten neuroprzekaźnik odpowiada za wyższe czynności psychiczne, w tym za procesy poznawcze: percepcję, zdolność koncentracji i pamięć.
Kawy funkcjonalne zostały dodatkowo wzbogacone o szereg drogocennych, bioaktywnych składników, które pomagają chronić zdrowie, poprawiać samopoczucie i przywracać równowagę. Ekstrakt z jagód açai, wyciąg z green mate, pobudzająca guarana, stymulująca tauryna, liczne witaminy i minerały – to jedynie przedsmak tego, co kryje się w filiżankach aromatycznej kawy Aurile.
Na uczucie ciągłego zmęczenia i znużenia – kawa Aurile Energy, na długotrwały stres i trudności ze skupieniem się i koncentracją – kawa Aurile Focus. Na trudności z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała – do dwóch filiżanek kawy Aurile Metabolism.
Każda z kaw funkcjonalnych Aurile posiada komplet badań i opinii naukowych.

Magia zapachu
Zapachy towarzyszą nam od zawsze, otaczają nas, urzekają. Zapadają głęboko w pamięć, łącząc się silnie z naszymi wspomnieniami. Inspirują nas do marzeń, dodają pewności siebie, pomagają w realizacji naszych zamierzeń. Początki perfumiarstwa owiane są mgiełką tajemnicy, a historia perfum jest równie bogata, jak lista nut zapachowych. Zapachy fascynowały człowieka od niepamiętnych czasów – próbował je więc ujarzmić i zatrzymać ich ulotność. Nie było to proste, ale dziś flakon ulubionych perfum może nam towarzyszyć zawsze i wszędzie. Nad tym, byśmy mogli codziennie używać ulubionych perfum, pracują tysiące ludzi na całym świecie: zbieracze kwiatów, poszukiwacze nowych nut zapachowych, chemicy, kreatorzy, w końcu specjaliści od marketingu i reklamy. Nowy rozdział w historii perfumiarstwa otwiera pojawienie się marki Federico Mahora, utworzonej w 2004 roku przez wrocławianina Artura Trawińskiego. Perfumy Federico Mahora błyskawicznie podbiły serca miłośników perfum na całym świecie – dostępne są już w kilkudziesięciu krajach na sześciu kontynentach, a słowa Federico Mahora brzmią tak samo w katalogach tłumaczonych na 26 języków. Firma codziennie dba o to, by zapachy, choć już bardziej powszechne i dostępne, nie straciły nic ze swojej wyjątkowości. By używane na co dzień, wciąż pozostały dla nas tajemnicze i odrobinę magiczne. Dziś oferta FM World, to dziesiątki przepięknych i zmysłowych zapachów oraz kultowa marka Utique.
W ofercie kosmetyków dla pań, firma posiada wszystko to, co eleganckiej kobiecie jest potrzebne. Szczególnie warte uwagi jest wyjątkowe serum liftingujące pod oczy Fontainavie dające natychmiastowy efekt liftingu. To doskonała kuracja odmładzająca z wieloma zastosowaniami.

Sprzątaj i zarabiaj
Oferta środków czystości FM World gwarantuje, że twój dom będzie lśniący i pachnący, ponadto znajdziesz w niej produkty, jakich nie oferują zagraniczne sieci handlowe. Wyjątkowość produktów tego sektora, oferowanych przez FM World, to nie tylko ich bardzo wysoka jakość i przystępna cena, to także fakt, że używając tych produktów, czyli sprzątając swój dom, zarabiasz – dzięki wyjątkowemu systemowi marketingowemu. Dotyczy to także pozostałych produktów oferowanych przez wrocławską firmę.

Zdrowiej z FM
FM World posiada w ofercie innowacyjne systemy suplementacji Nutricode. Suplementy diety zawierają znane od lat substancje pozytywnie stymulujące nasz organizm. Kiedyś stosowano je w postaci ziół, dziś produkuje się je w wygodnej, niewymagającej czasu na przygotowanie, formie. Wraz z rozwojem nauki i techniki pojawiły się nowe możliwości pozyskania z natury tego, co najcenniejsze. Sztuką jest opracowanie takiego zestawu składników, które w sposób nieobciążający organizmu stymulują go i motywują do pracy. W FM World tę sztukę opanowano do perfekcji.
Nutricode, to efekt wieloletnich poszukiwań właściwej receptury i proporcji składników, które wzajemnie się uzupełniają. Unikalne zestawienia aktywnych substancji, a także troska o ich naturalne pochodzenie, pozwoliły wytworzyć kompletny system wsparcia twojego organizmu. Suplementy diety, jakie przygotowali specjaliści, pomogą zadbać o organizm już na poziomie komórkowym, co z kolei przełoży się na lepszą kondycję psychiczną i fizyczną. Opracowano 5 programów, które wzajemnie się uzupełniają i które są odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Sekretem jest unikatowa receptura systemów suplementacji. Zastosowano najnowsze technologie, czerpiąc zarówno z bogactw natury, jak i wiedzy najlepszych specjalistów. Każdy zestaw suplementów Nutricode, to efekt wieloletniej pracy i badań, dzięki którym mamy pewność, że suplementy stymulują komórki naszego organizmu.

Zmień operatora
Abonament Best MOVE free 29,90 zwyciężył w rankingu ofert TELEPOLIS.PL STARS i został uznany NAJLEPSZĄ OFERTĄ NA POLSKIM RYNKU. To wielkie wyróżnienie i zarazem kolejny dowód, że wybór sieci FM Mobile przez coraz większą rzeszę klientów nie jest przypadkowy. Jak nikt inny FM Mobile daje abonentom zarabiać dzięki temu że telefonują, wysyłają sms-y czy korzystają z Internetu. Poza tym jest operatorem polskim, co nie jest bez znaczenia.

Zostań gospodarczym patriotą
Co możemy zrobić dla siebie, dla rodziny dzięki zmianie sklepu. Otóż możemy poprawić jakość swojego życia. Dziś kupując w portugalskich, francuskich, niemieckich, austriackich czy brytyjskich marketach, przyczyniasz się głównie tamtejszym społeczeństwom, tymczasem czas najwyższy wróć do tego co polskie, a FM World to polska firma, która oferuje polskie produkty i usługi dla każdego. Dzięki zakupom w FM World możesz uzyskać korzyści finansowe jakich nie da ci żadna z obcych sieci handlowych. Zostań gospodarczym patriotą i rozpocznij współpracę z FM World.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami – napisz na: lider-fm@wp.pl lub fm@noworudzianin.pl.

Więcej informacji na str. 20 w numerze 258 tygodnika „Noworudzianin” Numer 258
6-12 grudnia 2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *