Sprawca potrącenia w Dzikowcu zatrzymany

Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 39-latka, który w ubiegły poniedziałek potrącił pieszego i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.
Do wypadku doszło w ubiegły poniedziałek po godz. 18.00 na drodze w Dzikowcu. Kierujący samochodem potrącił 32-letniego pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu.
– Policjanci prowadzili intensywne działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania kierującego odpowiedzialnego za wypadek. Już następnego dnia noworudzcy policjanci, w wyniku pracy operacyjnej, ustalili podejrzewanego. Okazał się nim 39-letni mężczyzna, który został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – mówi podinsp. Wioletta Maruszewska z kłodzkiej policji. – W świetle zebranych przez policjantów dowodów sprawca usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. 39-latek przyznał się do przedstawionych zarzutów – dodaje policjantka.
Prokurator Rejonowy w Kłodzku wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci zakazu opuszczania kraju, dozoru policji, poręczenia majątkowego oraz zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

One thought on “Sprawca potrącenia w Dzikowcu zatrzymany

 • 22 grudnia 2017 o 17:00
  Permalink

  Oh jak ja mu zycze 8 lat !
  Trzymajcie kciuki ludzie zeby poszwdl siedziec i sie nie wykrecic. Za te wszystkie oszustwa cale lata i cwaniactow.
  A

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *