V Grand Prix Pogranicza oraz Mistrzostwa Dolnego Śląska MTB XC

W sobotę 16 czerwca odbyła się V edycja Grand Prix Pogranicza oraz Mistrzostwa Dolnego Śląska XC w kategoriach licencjonowanych. Przy okazji zostały rozegrane wyścigi dla najmłodszych dzieci oraz maraton. Wyścigi odbyły się na malowniczej trasie wokół Góry Wszystkich Świętych. Zawodnicy UKS Centrum Nowa Ruda dobrze spisali się na „swoim podwórku”.

UKS Centrum Nowa Ruda dziękuje: burmistrzowi Tomaszowi Kilińskiemu, Starostwu Powiatowemu w Kłodzku, Electrovis Piotr Pawłowski, Ogrody Artur Szkudłapski, Daniel Leśniak Bedax-poligrafia, Dariusz Tietz firma Spedycja Pawbud, Firma AT, Ochotniczej Straży Pożarnej Nowa Ruda-Słupiec, Firma Enerson, Hurtownia Spożywcza Ela z Nowej Rudy oraz rodzicom zawodników UKS Centrum Nowa Ruda za pomoc w przygotowaniu trasy i wyścigu.

Wyniki Dzieci:
Chłopcy do 6 lat
1. Maciej Mikusiak– Radków
2. Antoni Konarski – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
4. Jakub Ucyk – Nowa Ruda

Chłopcy 7-8 lat
1. Szymon Dec – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
2. Igor Marciniec – Chojnów
5. Wojciech Muryj – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Chłopcy 9-10 lat
1. Mikołaj Legieć – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
2. Konrad Staniak – Bardo
3. Igor Kubas – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Dziewczynki 11-12 lat
1. Klaudia Bernat – LKKS Górnik Wałbrzych DZT Service
2. Zuzanna Janowska – SK Hejszowina Radków
3. Dagmara Urbanek – SK Hejszowina Radków

Wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska
Żakini
1. Alicja Matuła – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
2. Emilia Fiałkowska – Mititoyo AZS Wratislavia – Mtb Team
3. Iga Samborska – Klub Sportowy Bike Team Jerzmanowa

Żak
1. Konrad Jeżewski – UKKS Oriens Chojnów
2. Iwo Basiński – Niezrzeszony Wrocław
3. Patryk Szkudłapski – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Młodziczka
1. Natalia Grzegorzewska – Niezrzeszona
2. Wiktoria Hejman – KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
3. Oliwia Młynarczyk – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
4. Julia Legieć – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Młodzik
1. Jakub Przybysz – MKS Polkowice
6. Antoni Muryj – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
10. Leszek Jaśkiewicz – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Junior Młodszy
1. Filip Brzóska – KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
6. Borys Pawłowski – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
8. Jakub Molenda – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Junior
1. Konrad Gut – KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
2. Szymon Hyrlik – KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
3. Krystian Dec – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda

Maraton 16-40L Kobiety
1. Justyna Nowak – Nowa Ruda

Maraton 16-40L Mężczyźni
1. Tomasz Mach – Wałbrzych
2. Tomasz Rudnicki – Pieszyce
3. Paweł Kulikowski – Team Kondycja.Net
6. Andrzej Hołtys – Nowa Ruda
8. Marcin Nowak – Nowa Ruda

Maraton 40+ Kobiety
1. Anna Bielecka – Wałbrzych
2. Magdalena Wawrzyńczyk – Wałbrzych
3. Urszula Brzóska – Wałbrzych

Maraton 40+ Mężczyźni
1. Ireneusz Ścięgaj – Jugów
2. Roman Magdziarczyk – Wałbrzych
3. Grzegorz Szczepański – Bielawa
4. Michał Słowik – Polanica-Zdrój

Str. 26 w numerze 335 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 335
22-28 czerwca 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *