Mikołaj w redakcji „Noworudzianina”

Byliście grzeczni w tym roku?
Już za miesiąc, zapraszamy na spotkanie z Mikołajem w redakcji tygodnika „Noworudzianin” w Nowej Rudzie (Rynek 8, I piętro) w czwartek 6 grudnia 2018 r. w godzinach od 12.00 do 17.00.

Rodzice/opiekunowie przynoszą podpisane prezenty dla swoich pociech, które wręczy Mikołaj.
Możliwość wykonania zdjęcia z Mikołajem.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
Konieczne zapisy pod numerami telefonu:
tel. 74 869 19 06
tel. kom. 512 061 362

 

Tak było rok temu…
W środę 6 grudnia, to dla niemal wszystkich osób, dzień związany z dobrocią, miłością i obdarowywaniem. Tego dnia wspominamy świętego Mikołaja. Choć w dzisiejszych czasach coraz rzadziej jego postać przedstawia biskupa, a częściej sędziwego krasnala, to wzbudza on jednak wiele sympatii, szczególnie wśród najmłodszych. Wyczekiwany z niecierpliwością, budzący czasem nieco lęku, ale nadto kojarzony ze spełnionymi marzeniami – tymi małymi i dużymi, a przede wszystkim z życzliwością i prezentami, powoduje, że ten dzień zmienia się w coś magicznego. Nie zapominajmy jednak o potrzebujących sąsiadach, członkach naszych rodzin, znajomych i obcych, którzy potrzebują czasem tylko uśmiechu i ciepłego słowa. Niejednokrotnie ich potrzeby są bardzo proste i prozaiczne. Bądźmy Mikołajami przez cały rok. Dostrzegajmy innych i dzielmy się z nimi dobrocią.

W tym dniu Mikołaj zagościł w redakcji tygodnika „Noworudzianin”, gdzie sprawił wiele radości dzieciom i rodzicom. Dzieci opowiadały wierszyki, śpiewały piosenki i obiecywały, że będą grzeczne przez kolejny rok. Nikt nie dostał rózgi, a uśmiech gościł na twarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *