Wystartowała Klasa A

1 kolejka, 15 sierpnia
Słowianin Wolibórz – Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:1
Sudety Międzylesie – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:1

2 kolejka, 17-18 sierpnia
Czermna Kudowa-Zdrój – Słowianin Wolibórz 4:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Odrodzenie Szalejów Dolny 6:1

Pierwsze kolejki nowego sezonu w Klasie A dostarczyły kibicom wielu emocji. Słowianin Wolibórz, uważany za głównego kandydata do awansu, po przekonywującym zwycięstwie nad Polonią Bystrzyca Kłodzka, już w drugiej serii spotkań nieoczekiwanie stracił punkty w konfrontacji z Czermną Kudowa-Zdrój. Gospodarze z Czermnej dwukrotnie prowadzili różnicą dwóch bramek, by ostatecznie podzielić się ze Słowianinem punktami, a dwa trafienia na wagę punktu, podopieczni trenera Adama Łydkowskiego, zdobyli w doliczonym czasie gry.

Zjednoczeni w pierwszej kolejce ulegli w wyjazdowej potyczce Sudetom Międzylesie, by kilka dni później rozbić na własnym obiekcie Odrodzenie szalejów Dolny. W trzeciej kolejce dojdzie do bardzo ciekawego derbowego pojedynku, w którym Słowianin podejmować będzie Zjednoczonych Ścinawka Średnia.

3 kolejka, 24-25 sierpnia
Słowianin Wolibórz – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – ATS Wojbórz
Zamek Gorzanów – Pogoń Duszniki-Zdrój
KS Polanica-Zdrój – Unia Złoty Stok
Śnieżnik Domaszków – Iskra Jaszkowa Dolna
Sudety Międzylesie – Łomniczanka Stara Łomnica
Odrodzenie Szalejów Dolny – Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Czermna Kudowa-Zdrój

4 kolejka, 31 sierpnia – 1 września
Orlęta Krosnowice – Słowianin Wolibórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Polonia Bystrzyca Kł.
ATS Wojbórz – Czermna Kudowa-Zdrój
Łomniczanka St. Łomnica – Odrodzenie Szalejów D.
Iskra Jaszkowa Dolna – Sudety Międzylesie
Unia Złoty Stok – Śnieżnik Domaszków
Pogoń Duszniki-Zdrój – KS Polanica-Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Zamek Gorzanów

5 kolejka, 7-8 września
Słowianin Wolibórz – Łomniczanka Stara Łomnica
Czermna Kudowa-Zdr. – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
Zamek Gorzanów – ATS Wojbórz
KS Polanica-Zdrój – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Śnieżnik Domaszków – Pogoń Duszniki-Zdrój
Sudety Międzylesie – Unia Złoty Stok
Odrodzenie Szalejów Dolny – Iskra Jaszkowa Dolna
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Orlęta Krosnowice

6 kolejka, 14-15 września
Iskra Jaszkowa Dolna – Słowianin Wolibórz
ATS Wojbórz – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Orlęta Krosnowice – Czermna Kudowa-Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica – Polonia Bystrzyca ­Kłodzka
Unia Złoty Stok – Odrodzenie Szalejów Dolny
Pogoń Duszniki-Zdrój – Sudety Międzylesie
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów – KS Polanica-Zdrój

7 kolejka, 21-22 września
Słowianin Wolibórz – Unia Złoty Stok
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlęta Krosnowice
KS Polanica-Zdrój – ATS Wojbórz
Śnieżnik Domaszków – Zamek Gorzanów
Sudety Międzylesie – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Odrodzenie Szalejów Dolny – Pogoń Duszniki-Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Iskra Jaszkowa Dolna
Czermna Kudowa-Zdrój – Łomniczanka Stara Łomnica

8 kolejka, 28-29 września
Pogoń Duszniki-Zdrój – Słowianin Wolibórz
Łomniczanka St. Łomnica – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
ATS Wojbórz – Orlęta Krosnowice
Iskra Jaszkowa Dolna – Czermna Kudowa-Zdrój
Unia Złoty Stok – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek II Kamieniec Ząbk. – Odrodzenie Szalejów ­Dolny
Zamek Gorzanów – Sudety Międzylesie
KS Polanica-Zdrój – Śnieżnik Domaszków

9 kolejka, 5-6 października
Słowianin Wolibórz – Zamek II Kamieniec ­Ząbkowicki
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Iskra Jaszkowa D.
Śnieżnik Domaszków – ATS Wojbórz
Sudety Międzylesie – KS Polanica-Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny – Zamek Gorzanów
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Pogoń Duszniki-Zdrój
Czermna Kudowa-Zdrój – Unia Złoty Stok
Orlęta Krosnowice – Łomniczanka Stara Łomnica

10 kolejka, 12-13 października
Zamek Gorzanów – Słowianin Wolibórz
Unia Złoty Stok – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
ATS Wojbórz – Łomniczanka Stara Łomnica
Iskra Jaszkowa Dolna – Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki-Zdrój – Czermna Kudowa-Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbk. – Polonia Bystrzyca Kłodzka
KS Polanica-Zdrój – Odrodzenie Szalejów Dolny
Śnieżnik Domaszków – Sudety Międzylesie

11 kolejka, 19-20 października
Słowianin Wolibórz – KS Polanica-Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Pogoń Duszniki-Zdr.
Sudety Międzylesie – ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dolny – Śnieżnik Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Zamek Gorzanów
Czermna Kudowa-Zdrój – Zamek II Kamieniec Ząbk.
Orlęta Krosnowice – Unia Złoty Stok
Łomniczanka Stara Łomnica – Iskra Jaszkowa Dolna

12 kolejka, 26-27 października
Śnieżnik Domaszków – Słowianin Wolibórz
Zamek II Kamieniec Ząbk. – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
ATS Wojbórz – Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok – Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki-Zdrój – Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów – Czermna Kudowa-Zdrój
KS Polanica-Zdrój – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie – Odrodzenie Szalejów Dolny

13 kolejka, 2-3 listopada
Słowianin Wolibórz – Sudety Międzylesie
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny – ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Śnieżnik Domaszków
Czermna Kudowa-Zdrój – KS Polanica-Zdrój
Orlęta Krosnowice – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Łomniczanka Stara Łomnica – Pogoń Duszniki-Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Unia Złoty Stok

14 kolejka, 9-10 listopada
Odrodzenie Szalejów Dolny – Słowianin Wolibórz
KS Polanica-Zdrój – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
ATS Wojbórz – Unia Złoty Stok
Pogoń Duszniki-Zdrój – Jaszkowa Dolna
Zamek II Kamieniec Ząbk. – Łomniczanka Stara ­Łomnica
Zamek Gorzanów – Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków – Czermna Kudowa-Zdrój
Sudety Międzylesie – Polonia Bystrzyca Kłodzka

15 kolejka, 16-17 listopada
Słowianin Wolibórz – ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Śnieżnik ­Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Odrodzenie Szalejów ­Dolny
Czermna Kudowa-Zdrój – Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice – KS Polanica-Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica – Zamek Gorzanów
Iskra Jaszkowa Dolna – Zamek II Kamieniec ­Ząbkowicki
Unia Złoty Stok – Pogoń Duszniki-Zdrój

Str. 22 w numerze 392 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.




Numer 392
23-29 sierpnia 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz