Nadleśniczy na emeryturze

W poniedziałek 29 czerwca, wójt Adrianna Mierzejewska oraz pracownicy Urzędu Gminy Nowa Ruda, radnymi Rady Gminy Nowa Ruda, Gabriela Buczek, dyrektor Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, wraz z przedstawicielami Sołectwa Jugów i ks. Krzysztofem Kaczmarkiem, proboszczem parafii św. Katarzyny w Jugowie, uroczyście pożegnali przechodzącego na emeryturę Jana Lenarta, wieloletniego nadleśniczego Nadleśnictwa Jugów

Na chwilę przed rozpoczęciem obrad sesji Rady Gminy Nowa Ruda, w sali uroczystości w nowej siedzibie urzędu gminy, odbyło się pożegnanie przechodzącego na emeryturę Jana Lenarta, wieloletniego nadleśniczego Nadleśnictwa Jugów.
W imieniu władz gminy Nowa Ruda, podziękowania za pracę i zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne gminy, złożyła wójt Adrianna Mierzejewska.
– Szanowny panie nadleśniczy, chciałabym bardzo podziękować za te lata współpracy. Chcę również podziękować za zaangażowanie w życie gminy Nowa Ruda, za choinki, które rokrocznie otrzymywała gmina Nowa Ruda, za pomoc w organizacji imprez sportowych i kulturalnych. Chcemy Panu bardzo podziękować. Szkoda, że odchodzi pan na emeryturę, ale człowiek w końcu musi odpocząć i tego panu życzymy – mówiła Adrianna Mierzejewska.
Do podziękowań przyłączyła się również Gabriela Buczek, dyrektor CKGNR, składając Janowi Lenartowi podziękowania za wiele lat współpracy i pomoc jakiej niejednokrotnie Nadleśnictwo Jugów udzielało gminnemu ośrodkowi kultury. Nie mogło się obyć bez podziękowań za współpracę i zaangażowanie w życie kulturalno-sportowe ze strony przedstawicieli Sołectwa Jugów. Do podziękowań za wkład w życie parafii św. Katarzyny w Jugowie przyłączył się proboszcz ks. Krzysztof Kaczmarek.
Nie ukrywając wzruszenia za tak miłe pożegnanie, Jan Lenart podziękował wszystkim obecnym za uznanie i docenienie wieloletniej współpracy.

Przypomnijmy, że po odejściu na emeryturę Jana Lenarta, pełniącym obowiązki nadleśniczego Nadleśnictwa Jugów został Sławomir Karwowski.

Str. 5 w numerze 435 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym tutaj.Numer 435
3-9 lipca 2020 r.POBIERZ ZA DARMO TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *