Top 5 promocji bukmacherskich na start

Założenie konta u bukmachera jest dzisiaj bardziej opłacalne niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Ponieważ nowi gracze mogą otrzymać atrakcyjne bonusy bukmacherskie w zamian za ukończenie procedury rejestracyjnej. Oczywiście poszczególne promocje tego typu mogą mieć zupełnie inne warunki. Dlatego warto poznać ich zasady. Oto top 5 promocji bukmacherskich na start!

1. Bonus od pierwszej wpłaty
Tradycyjny bonus od pierwszego depozytu był pierwszą promocją, jaka kiedykolwiek pojawiła się w ofertach bukmacherów. Jednak do dzisiaj jest on chętnie wykorzystywany w świecie zakładów sportowych.
Zaletą tego bonusu są bardzo proste warunki. Gracz musi tylko założyć konto i dokonać pierwszego depozytu. Następnie bukmacher przyzna mu dodatkowy bonus, którego wysokość będzie proporcjonalna do wpłaconej kwoty. Większość firm stosuje tutaj zasadę bonusu 100%, czyli podwojenia depozytu. Co istotne, wypłata środków bonusowych staje się możliwa dopiero po wykonaniu obrotu bonusem.

2. Cashback
Cashback to promocja, która coraz częściej zastępuje wspomniany bonus od depozytu w roli oferty powitalnej. Niektórzy gracze preferują skorzystanie właśnie z takiej promocji.
Cashback to promocja o jeszcze prostszych zasadach. Po założeniu konta gracz uzyskuje środki bonusowe, które może wykorzystać do obstawienia pierwszego zakładu. To właśnie wtedy ujawniają się wszystkie zalety tego bonusu. Cashback zapewnia bowiem zwrot stawki (pomniejszonej o podatek) w momencie błędnego wytypowania spotkań. Jeżeli gracz trafi postawiony kupon, zachowuje wygraną kwotę.

3. Freebet
Czy istnieją bonusy bukmacherskie bez konieczności wpłaty wkładu własnego? Owszem, a freebet jest tego najlepszym przykładem. Ten bonus można otrzymać bez wcześniejszego wpłacania depozytu na konto. To jedyna oferta z brakiem tego ograniczenia.
Zasady wykorzystania freebetu zależą od zasad wyznaczonych przez danego bukmachera. Dotyczy to zarówno samego obrotu bonusem, jak i warunków jego przyznawania. Część bukmacherów przyznaje graczom freebet poprzez punkty lojalnościowe, które można wymienić na wybrane bonusy bukmacherskie. Inni z kolei od razu przypisują freebet do konta. Warto więc jeszcze przed rejestracją sprawdzić warunki tej promocji.

4. Freebet na dany typ zakładu
Firma STS wprowadziła do swojej oferty pewną nowość, czyli freebet z określonym przeznaczeniem. W ten sposób bukmacher promuje dwie nowe funkcje na swojej platformie – wirtualne sporty oraz BetGames.
Oczywiście taki bonus zapewnia identyczne korzyści, gdyż jest on dostępny bez depozytu. Jednak można go wykorzystać tylko w przypadku kuponów spełniających warunki promocji.

5. Pakiet Powitalny
Na zakończenie warto przedstawić najbardziej opłacalną formę promocji, a jest nią Pakiet Powitalny. Obejmuje on kilka bonusów bukmacherskich, które zostają przyznane graczowi w zamian za rejestrację konta. Tym samym gracz otrzymuje znacznie większe korzyści.
Tutaj ponownie trzeba nawiązać do oferty STS, gdyż ten bukmacher oferuje nowym graczom wyjątkowy pakiet na start. Składa się on z:
• bonusu od depozytu do 1200 złotych;
• freebetu o wartości 25 złotych;
• freebetów na sporty wirtualne i BetGames o wartości 20 złotych każdy.
Tym samym gracz uzyskuje aż cztery różne bonusy w ramach jednej promocji. To wyjaśnia, dlaczego oferta STS została uznana na najlepszy bonus powitalny na rynku!

Podsumowanie
Każdy z wymienionych bonusów zapewnia graczom łatwiejsze wejście w świat zakładów sportowych. Co jasne, największe korzyści można otrzymać za sprawą pakietu, który obejmuje kilka różnych bonusów. Początkujący gracze powinni zatem wybierać bukmacherów z najlepszą ofertą startową.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *