Ruszyły zapisy szkolnych drużyn do teleturnieju TVP3 Wrocław „Sukces na bank”

Rejestracja szkolnych drużyn do trzeciej edycji turnieju „Sukces na bank” TVP3 Wrocław rozpoczęta. To jedyny taki program w kraju! Nagrania telewizyjnego etapu ruszają pod koniec maja br.

Do turnieju można zgłaszać pięcioosobowe drużyny reprezentujące szkoły średnie. Każda szkoła może wystawić tylko jedną reprezentację. Drużynę rejestruje nauczyciel, który jest opiekunem drużyny.
Rejestracja jest bardzo prosta – zajmuje tylko dwie minuty. Wystarczy wejść na sukcesnabank.pl, podać nazwę szkoły, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Adres mejlowy podawany przy rejestracji będzie jednocześnie loginem i adresem kontaktowym, dlatego organizatorzy proszą o upewnienie się, że wpisany jest poprawnie.
Szczegóły na temat składu drużyny i przebiegu turnieju znajdują się w regulaminie.
„Sukces na bank” to jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce – turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W programie biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce. Każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.
Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłonionych zostaje 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju nadawanym w ogólnopolskim paśmie TVP3 Wrocław. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 tys. zł.
za: wroclaw.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *