Wieczorne kino na plaży w Nowej Rudzie

We wtorek 29. czerwca w godzinach wieczornych tuż przed wejściem do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie.
Pośród piaszczystej plaży, leżaków, szumu morza, kolorowych kwiatów, po zachodzie słońca, w ciepły i przyjemny wieczór w doborowym towarzystwie… nie, to nie początek opisu wczasów w Łebie, Międzyzdrojach czy Sopocie a autentyczny plener na którym zainicjowano Filmowe Lato na Pograniczu.

Tego wieczora swoją premierę w tym miejscu miało oskarowe dzieło kinowe La la land. Widzowie oklaskami dziękowali na koniec projekcji.

WSTĘP NA TEN I KOLEJNE FILMY JEST BEZPŁATNY!

– Mamy w Nowej Rudzie dostęp do morza – z uśmiechem rozpoczął Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. – 88 ton piasku, 40 tytułów filmowych z kinematografii polskiej, czeskiej i światowej. Kino lekkie, łatwe i przyjemne. To dla starszych. Dla młodszych mamy przygotowane bajeczki w kinie w innych terminach. Młodsze osoby mogą również przyjść sobie na tę plażę każdego wakacyjnego dnia do południa i świetnie się bawić grając w piłkę, rzucając rzutkami, grając w kręgle. Plaża jest dzięki temu dwufunkcyjna. To przedsięwzięcie zaistniało dzięki funduszom unijnym i nie będzie to wydarzenie tylko jednoroczne, wpisze się na stałe w kalendarz – dodał.

JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i naszych profilach społecznościowych, możesz teraz nas wesprzeć. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić sprzęt aby jakość nagrań była lepsza. Dziękujemy!

REPERTUAR I TERMINY

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA dlatego warto dokonać rezerwacji miejsca (leżaka)📫 ➡️ http://bilety.nowaruda.pl/MSI/mvc/pl
Chcesz być na bieżąco? Dołącz do wydarzenia! ➡️ https://fb.me/e/1m9hLKq55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *