Wielka premiera

Od wczoraj dostępna jest w sprzedaży najnowsza płyta Galon X BDZ pt. „Złudzenie”. To drugi krążek solowy noworudzianina Dawida Galewicza.
Na płycie znajdziemy 13 premierowych utworów (plus intro i outro). W internecie można było już usłyszeć trzy single z tego krążka, to kawałki: „Wjeżdżamy”, „Życie jest piękne” oraz najbardziej znany „Miałem sen o Nowej Rudzie”, który pojawił się wraz z teledyskiem na internetowym kanale Youtube (Galon nrSekta).
– Album jest treściwy i z przekazem. Każdy utwór zawiera pierwiastek tytułowy, czyli „Złudzenie”. Włożyłem w tę płytę moje serce – mówi Dawid Galewicz. – Jestem z tej produkcji zadowolony na 200%. To jest moja wizytówka, z której jestem dumny – dodaje Galon.
Przesłuchaliśmy krążek. „To stary ale nowy Galon na nowych bitach”. Płyta w pełni wyprodukowania przez producenta z Siemianowic Śląskich BDZ (Sebastiana Badzmirowskiego), który zajął się również jej oskreczowaniem. Gościnnie pojawiają się w utworach reprezentanci podziemia rapowego w większości zamieszkali na wyspach brytyjskich: Dziki Rap Gra, Staho, Heron M.W.M., Wasiak, Bujko, ESTE, Mr.P, Stahoo, Didi RPP.
Już wkrótce na Youtobe premiera kolejnych teledysków z albumu „Złudzenie”, promujących ten barwny krążek, wydany własnym sumptem pod banderą „Wychowanek Records”.
Album „Złudzenie” do nabycia w Nowej Rudzie w Informacji Turystycznej, Rynek 2 (pod filarami) w cenie 20 zł. W sprzedaży wysyłkowej w Internecie: www.ultras-patriotic-gate-shop.co.uk oraz podczas sobotniego koncertu New Hip Hop Road Festival w Nowej Rudzie-Słupcu.Numer 284
16-22 czerwca 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *