Liga okręgowa – terminarz rundy wiosennej

16 kolejka, 24-25 marca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – MKS Szczawno-Zdrój
Victoria Świebodzice – Kryształ Stronie Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna – LKS Bystrzyca Górna
Grom Witków – Skałki Stolec
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Lubawka
Zdrój Jedlina-Zdrój – Granit Roztoka
Victoria Tuszyn – Pogoń Duszniki-Zdrój

17 kolejka, 31 marca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Victoria Świebodzice
MKS Szczawno-Zdrój – Pogoń Duszniki-Zdrój
Piławianka Piława Górna – Victoria Tuszyn
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zdrój Jedlina-Zdrój
Granit Roztoka – Zjednoczeni Żarów
Orzeł Lubawka – Grom Witków
Skałki Stolec – Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bystrzyca Górna – Kryształ Stronie Śląskie

18 kolejka, 7-8 kwietnia
Victoria Tuszyn – Piast ZPAS Nowa Ruda
Granit Roztoka – Grom Witków
Victoria Świebodzice – LKS Bystrzyca Górna
Kryształ Stronie Śląskie – Skałki Stolec
Iskra Jaszkowa Dolna – Orzeł Lubawka
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina-Zdrój – Pogoń Duszniki-Zdrój
MKS Szczawno-Zdrój – Piławianka Piława Górna

19 kolejka, 14-15 kwietnia
Piast ZPAS Nowa Ruda – MKS Szczawno-Zdrój
Victoria Tuszyn – Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna – Zdrój Jedlina-Zdrój
Pogoń Duszniki-Zdrój – Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Grom Witków
Granit Roztoka – Iskra Jaszkowa Dolna
Orzeł Lubawka – Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec – LKS Bystrzyca Górna

20 kolejka, 21-22 kwietnia
Zdrój Jedlina-Zdrój – Piast ZPAS Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Skałki Stolec
LKS Bystrzyca Górna – Orzeł Lubawka
Kryształ Stronie Śląskie – Granit Roztoka
Iskra Jaszkowa Dolna – Zamek Kamieniec ­Ząbkowicki
Grom Witków – Pogoń Duszniki-Zdrój
Zjednoczeni Żarów – Piławianka Piława Górna
MKS Szczawno-Zdrój – Victoria Tuszyn

21 kolejka, 28-29 kwietnia
Piast ZPAS Nowa Ruda – Zjednoczeni Żarów
MKS Szczawno-Zdrój – Victoria Świebodzice
Victoria Tuszyn – Zdrój Jedlina-Zdrój
Piławianka Piława Górna – Grom Witków
Pogoń Duszniki-Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Kryształ Stronie Śląskie
Granit Roztoka – LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Lubawka – Skałki Stolec

22 kolejka, 1 maja
Grom Witków – Piast ZPAS Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Orzeł Lubawka
Skałki Stolec – Granit Roztoka
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie – Pogoń Duszniki-Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Piławianka Piława Górna
Zjednoczeni Żarów – Victoria Tuszyn
Zdrój Jedlina-Zdrój – MKS Szczawno-Zdrój

23 kolejka, 5-6 maja
Piast ZPAS Nowa Ruda – Iskra Jaszkowa Dolna
Zdrój Jedlina-Zdrój – Victoria Świebodzice
MKS Szczawno-Zdrój – Zjednoczeni Żarów
Victoria Tuszyn – Grom Witków
Piławianka Piława Górna – Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Duszniki-Zdrój – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Skałki Stolec
Granit Roztoka – Orzeł Lubawka

24 kolejka, 12-13 maja
Kryształ Stronie Śląskie – Piast ZPAS Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Granit Roztoka
Orzeł Lubawka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Skałki Stolec – Pogoń Duszniki-Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Piławianka Piława Górna
Iskra Jaszkowa Dolna – Victoria Tuszyn
Grom Witków – MKS Szczawno-Zdrój
Zjednoczeni Żarów – Zdrój Jedlina-Zdrój

25 kolejka, 19-20 maja
Piast ZPAS Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna
Zjednoczeni Żarów – Victoria Świebodzice
Zdrój Jedlina-Zdrój – Grom Witków
MKS Szczawno-Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Victoria Tuszyn – Kryształ Stronie Śląskie
Piławianka Piława Górna – Skałki Stolec
Pogoń Duszniki-Zdrój – Orzeł Lubawka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Granit Roztoka

26 kolejka, 26-27 maja
Skałki Stolec – Piast ZPAS Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Granit Roztoka – Pogoń Duszniki-Zdrój
Orzeł Lubawka – Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna – Victoria Tuszyn
Kryształ Stronie Śląskie – MKS Szczawno-Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Zdrój Jedlina-Zdrój
Grom Witków – Zjednoczeni Żarów

27 kolejka, 31 maja
Piast ZPAS Nowa Ruda – Orzeł Lubawka
Grom Witków – Victoria Świebodzice
Zjednoczeni Żarów – Iskra Jaszkowa Dolna
Zdrój Jedlina-Zdrój – Kryształ Stronie Śląskie
MKS Szczawno-Zdrój – LKS Bystrzyca Górna
Victoria Tuszyn – Skałki Stolec
Piławianka Piława Górna – Granit Roztoka
Pogoń Duszniki-Zdrój – Zamek Kamieniec ­Ząbkowicki

28 kolejka, 2-3 czerwca
Granit Roztoka – Piast ZPAS Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Pogoń Duszniki-Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbk. – Piławianka Piława Górna
Orzeł Lubawka – Victoria Tuszyn
Skałki Stolec – MKS Szczawno-Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Zdrój Jedlina-Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie – Zjednoczeni Żarów
Iskra Jaszkowa Dolna – Grom Witków

29 kolejka, 9-10 czerwca
Piast ZPAS Nowa Ruda – Zamek Kamieniec ­Ząbk.
Iskra Jaszkowa Dolna – Victoria Świebodzice
Grom Witków – Kryształ Stronie Śląskie
Zjednoczeni Żarów – LKS Bystrzyca Górna
Zdrój Jedlina-Zdrój – Skałki Stolec
MKS Szczawno-Zdrój – Orzeł Lubawka
Victoria Tuszyn – Granit Roztoka
Piławianka Piława Górna – Pogoń Duszniki-Zdrój

30 kolejka, 17 czerwca
Pogoń Duszniki-Zdrój – Piast ZPAS Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Tuszyn
Granit Roztoka – MKS Szczawno-Zdrój
Orzeł Lubawka – Zdrój Jedlina-Zdrój
Skałki Stolec – Zjednoczeni Żarów
LKS Bystrzyca Górna – Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie – Iskra Jaszkowa Dolna

Str. 26 w numerze 323 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 323
23-29 marca 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *