III liga dolnośląska kobiet – terminarz rundy wiosennej

14 kolejka, 24-25 marca
Piast Nowa Ruda – Kolektyw Radwanice
Ślęza Wrocław – Chrobry Głogów
AZS III Wrocław – Polonia Środa Śląska
Akademia Orlik Jelenia Góra – Polonia Świdnica
KKS Jelenia Góra – Ziemia Lubińska Czerniec
Pauza: KS Oława, UKS Bierutów

15 kolejka, 7-8 kwietnia
Polonia Środa Śląska – Piast Nowa Ruda
KS Oława – KKS Jelenia Góra
Ziemia Lubińska Czerniec – Akademia Orlik Jelenia G.
Polonia Świdnica – Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław – AZS III Wrocław
Kolektyw Radwanice – UKS Bierutów

16 kolejka, 14-15 kwietnia
Piast Nowa Ruda – Ślęza Wrocław
UKS Bierutów – Polonia Środa Śląska
AZS III Wrocław – Polonia Świdnica
Chrobry Głogów – Ziemia Lubińska Czerniec
Akademia Orlik Jelenia Góra – KS Oława
Pauza: Kolektyw Radwanice, KKS Jelenia Góra

17 kolejka, 21-22 kwietnia
Polonia Świdnica – Piast Nowa Ruda
KS Oława – Chrobry Głogów
Ziemia Lubińska Czerniec – AZS III Wrocław
Ślęza Wrocław – UKS Bierutów
Polonia Środa Śląska – Kolektyw Radwanice
Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra, KKS Jelenia Góra

18 kolejka, 28-29 kwietnia
Piast Nowa Ruda – Ziemia Lubińska Czerniec
Kolektyw Radwanice – Ślęza Wrocław
UKS Bierutów – Polonia Świdnica
AZS III Wrocław – KS Oława
Akademia Orlik Jelenia Góra – KKS Jelenia Góra
Pauza: Polonia Środa Śląska, Chrobry Głogów

19 kolejka, 5-6 maja
KS Oława – Piast Nowa Ruda
KKS Jelenia Góra – Chrobry Głogów
Ziemia Lubińska Czerniec – UKS Bierutów
Polonia Świdnica – Kolektyw Radwanice
Ślęza Wrocław – Polonia Środa Śląska
Pauza: AZS III Wrocław, Akademia Orlik Jelenia Góra

20 kolejka, 12-13 maja
Polonia Środa Śląska – Polonia Świdnica
Kolektyw Radwanice – Ziemia Lubińska Czerniec
UKS Bierutów – KS Oława
AZS III Wrocław – KKS Jelenia Góra
Chrobry Głogów – Akademia Orlik Jelenia Góra
Pauza: Ślęza Wrocław, Piast Nowa Ruda

21 kolejka, 19-20 maja
KKS Jelenia Góra – Piast Nowa Ruda
Akademia Orlik Jelenia Góra – AZS III Wrocław
KS Oława – Kolektyw Radwanice
Ziemia Lubińska Czerniec – Polonia Środa Śląska
Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław
Pauza: Chrobry Głogów, UKS Bierutów

22 kolejka, 26-27 maja
Piast Nowa Ruda – Akademia Orlik Jelenia Góra
Ślęza Wrocław – Ziemia Lubińska Czerniec
Polonia Środa Śląska – KS Oława
UKS Bierutów – KKS Jelenia Góra
AZS III Wrocław – Chrobry Głogów
Pauza: Kolektyw Radwanice, Polonia Świdnica

23 kolejka, 2-3 czerwca
Chrobry Głogów – Piast Nowa Ruda
Akademia Orlik Jelenia Góra – UKS Bierutów
KKS Jelenia Góra – Kolektyw Radwanice
KS Oława – Ślęza Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec – Polonia Świdnica
Pauza: Polonia Środa Śląska, AZS III Wrocław

24 kolejka, 9-10 czerwca
Piast Nowa Ruda – AZS III Wrocław
Polonia Świdnica – KS Oława
Polonia Środa Śląska – KKS Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice – Akademia Orlik Jelenia Góra
UKS Bierutów – Chrobry Głogów
Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, Ślęza Wrocław

25 kolejka, 16-17 czerwca
AZS III Wrocław – UKS Bierutów
Chrobry Głogów – Kolektyw Radwanice
Akademia Orlik Jelenia Góra – Polonia Środa Śląska
KKS Jelenia Góra – Ślęza Wrocław
KS Oława – Ziemia Lubińska Czerniec
Pauza: Piast Nowa Ruda, Polonia Świdnica

26 kolejka, 23 czerwca
UKS Bierutów – Piast Nowa Ruda
Polonia Świdnica – KKS Jelenia Góra
Ślęza Wrocław – Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska – Chrobry Głogów
Kolektyw Radwanice – AZS III Wrocław
Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec, KS Oława

Str. 29 w numerze 323 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 323
23-29 marca 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *