NOCNE DYŻURY APTEK w 2021 r.

Harmonogram pracy w porze nocnej aptek ogólnodostępnych funkcjonujących na terenie:
miasto Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda i gmina Radków

Styczeń 2021
1 Pt 8.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
2 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
3 N 14.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
4 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
5 Wt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
6 Śr 8.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
7 Cz 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
8 Pt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
9 So 18.00-9.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
10 N 14.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
11 Pn 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
12 Wt 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
13 Śr 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
14 Cz 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
15 Pt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
16 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
17 N 14.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
18 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
19 Wt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
20 Śr 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
21 Cz 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
22 Pt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
23 So 18.00-9.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
24 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
25 Pn 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
26 Wt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
27 Śr 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
28 Cz 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
29 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
30 So 18.00-9.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
31 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)

Luty 2021
1 Pn 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
2 Wt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
3 Śr 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
4 Cz 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
5 Pt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
6 So 18.00-9.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
7 N 14.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
8 Pn 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
9 Wt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
10 Śr 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
11 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
12 Pt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
13 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
14 N 14.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
15 Pn 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
16 Wt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
17 Śr 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
18 Cz 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
19 Pt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
20 So 18.00-9.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
21 N 14.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
22 Pn 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
23 Wt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
24 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
25 Cz 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
26 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
27 So 16.00-9.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
28 N 14.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16

Marzec 2021
1 Pn 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
2 Wt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
3 Śr 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
4 Cz 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
5 Pt 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
6 So 18.00-9.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
7 N 14.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
8 Pn 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
9 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
1 Śr 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
11 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
12 Pt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
13 So 18.00-9.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
14 N 14.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
15 Pn 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
16 Wt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
17 Śr 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
18 Cz 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
19 Pt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
20 So 18.00-9.00 „W Rynku” Rynek 23
21 N 14.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
22 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
23 Wt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
24 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
25 Cz 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
26 Pt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
27 So 18.00-9.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
28 N 14.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
29 Pn 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
30 Wt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
31 Śr 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie

Kwiecień 2021
1 Cz 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
2 Pt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
3 So 18.00-9.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
4 N 8.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
5 Pn 8.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
6 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
7 Śr 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
8 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
9 Pt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
10 So 18.00-9.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
11 N 14.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
12 Pn 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
13 Wt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
14 Śr 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
15 Cz 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
16 Pt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
17 So 18.00-9.00 „W Rynku” Rynek 23
18 N 14.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
19 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
20 Wt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
21 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
22 Cz 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
23 Pt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
24 So 18.00-9.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
25 N 14.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
26 Pn 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
27 Wt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
28 Śr 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
29 Cz 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
30 Pt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23

Maj 2021
1 So 8.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
2 N 14.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
3 Pn 8.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
4 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
5 Śr 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
6 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
7 Pt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
8 So 18.00-9.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
9 N 14.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
10 Pn 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
11 Wt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
12 Śr 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
13 Cz 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
14 Pt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
15 So 18.00-9.00 „W Rynku” Rynek 23
16 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
17 Pn 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
18 Wt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
19 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
20 Cz 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
21 Pt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
22 So 18.00-9.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
23 N 8.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
24 Pn 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
25 Wt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
26 Śr 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
27 Cz 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa11
28 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
29 So 18.00-9.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
30 N 14.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
31 Pn 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2

Czerwiec 2021
1 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
2 Śr 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
3 Cz 8.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
4 Pt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
5 So 18.00-9.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
6 N 14.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
7 Pn 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
8 Wt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
9 Śr 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
10 Cz 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
11 Pt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
12 So 18.00-9.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
13 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
14 Pn 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
15 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
16 Śr 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
17 Cz 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
18 Pt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
19 So 18.00-9.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
20 N 14.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
21 Pn 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
22 Wt 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
23 Śr 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
24 Cz 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
25 Pt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
26 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
27 N 14.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
28 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
29 Wt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
30 Śr 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16

Lipiec 2021
1 Cz 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
2 Pt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
3 So 18.00-9.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
4 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
5 Pn 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
6 Wt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
7 Śr 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
8 Cz 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
9 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
10 So 18.00-9.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
11 N 14.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
12 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
13 Wt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
14 Śr 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
15 Cz 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
16 Pt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
17 So 18.00-9.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
18 N 14.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
19 Pn 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
20 Wt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
21 Śr 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
22 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
23 Pt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
24 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
25 N 14.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
26 Pn 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia16
27 Wt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
28 Śr 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
29 Cz 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
30 Pt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
31 So 18.00-9.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie

Sierpień 2021
1 N 14.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
2 Pn 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
3 Wt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
4 Śr 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
5 Cz 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
6 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
7 So 18.00-9.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
8 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
9 Pn 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
10 Wt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
11 Śr 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
12 Cz 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
13 Pt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
14 So 18.00-9.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
15 N 8.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
16 Pn 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
17 Wt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
18 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
19 Cz 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
20 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
21 So 18.00-9.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
22 N 14.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
23 Pn 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
24 Wt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
25 Śr 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
26 Cz 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
27 Pt 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
28 So 18.00-9.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
29 N 14.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
30 Pn 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
31 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a

Wrzesień 2021
1 Śr 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
2 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
3 Pt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
4 So 18.00-9.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
5 N 14.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
6 Pn 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
7 Wt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
8 Śr 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
9 Cz 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
10 Pt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
11 So 18.00-9.00 „W Rynku” Rynek 23
12 N 14.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
13 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
14 Wt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
15 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
16 Cz 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
17 Pt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
18 So 18.00-9.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
19 N 14.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
20 Pn 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
21 Wt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
22 Śr 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
23 Cz 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
24 Pt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
25 So 18.00-9.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
26 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
27 Pn 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
28 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
29 Śr 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
30 Cz 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16

Październik 2021
1 Pt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
2 So 18.00-9.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
3 N 14.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
4 Pn 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
5 Wt 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
6 Śr 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
7 Cz 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
8 Pt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
9 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
10 N 14.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
11 Pn 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
12 Wt 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
13 Śr 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
14 Cz 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
15 Pt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
16 So 18.00-9.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
17 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
18 Pn 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
19 Wt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
20 Śr 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
21 Cz 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
22 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
23 So 18.00-9.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
24 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
25 Pn 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
26 Wt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
27 Śr 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
28 Cz 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
29 Pt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
30 So 18.00-9.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
31 N 14.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie

Listopad 2021
1 Pn 8.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
2 Wt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
3 Śr 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
4 Cz 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
5 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
6 So 16.00-9.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
7 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
8 Pn 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
9 Wt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
10 Śr 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
11 Cz 8.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
12 Pt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
13 So 18.00-9.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
14 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
15 Pn 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
16 Wt 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
17 Śr 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
18 Cz 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
19 Pt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
20 So 18.00-9.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
21 N 14.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
22 Pn 20.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
23 Wt 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
24 Śr 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
25 Cz 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
26 Pt 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
27 So 18.00-9.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
28 N 14.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
29 Pn 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
30 Wt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23

Grudzień 2021
1 Śr 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
2 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
3 Pt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
4 So 18.00-9.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
5 N 14.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
6 Pn 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
7 Wt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
8 Śr 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
9 Cz 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
10 Pt 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
11 So 18.00-9.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
12 N 14.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
13 Pn 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
14 Wt 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
15 Śr 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a (za „Biały Len”)
16 Cz 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2
17 Pt 20.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
18 So 18.00-9.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
19 N 14.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
20 Pn 20.00-8.00 „Pod Szczelińcem” Rynek 5 Radków
21 Wt 20.00-8.00 „Pałacowa” ul. Piłsudskiego 2
22 Śr 20.00-8.00 „Piastowska” ul. Piastów 5
23 Cz 20.00-8.00 „Remedia” ul. Główna 21 Ludwikowice Kłodzkie
24 Pt 20.00-8.00 „Nowa” ul. Teatralna 11
25 So 8.00-8.00 „Familia” ul. Kłodzka 13
26 N 8.00-8.00 „Farmatex” os. XXX-lecia 16
27 Pn 20.00-8.00 „Słoneczna” ul. Podjazdowa 11
28 Wt 20.00-8.00 „W Rynku” Rynek 23
29 Śr 20.00-8.00 „Aspirynka” ul. Radkowska 22
30 Cz 20.00-8.00 „Centrum” ul. Kłodzka 10a
31 Pt 20.00-8.00 „Centrum Zdrowia” os. Wojska Polskiego 2