Noworudzki UTW – koncert Dominiki Radwan i …

W miniony poniedziałek (4 października) w ramach cotygodniowego wykładu, w sali widowiskowej MOK odbył się koncert Dominiki Radwan z okazji Dnia Teatru – „Monodram muzyczny Dominiki Radwan”. Trochę monodram, trochę recital. Dominika trochę bawiła się muzyką i interpretacją tekstów piosenek – znanych i lubianych. To była bardzo miła godzinka. A cały koncert piosenkarka zadedykowała Karolinie Popiel, którą Stanisław Andrzej Średziński umieścił w gronie „Ludzi niosących serce na dłoni”. Ten właśnie wiersz wpisał zamiast dedykacji do swojego nowego tomiku satyr, ofiarowując go naszej Karolinie. Po koncercie słuchacze Noworudzkiego UTW uroczyście podziękowali swojej szefowej – Honorowemu Rektorowi NUTW – Karolinie Popiel za 15 wspólnie przeżytych lat, postanowiła bowiem wycofać się z dotychczasowego bardzo czynnego życia Noworudzkiego UTW. „Królowa oddaje koronę” jak napisała w wierszu jedna z naszych koleżanek, ale gruszek w popiele zasypiać nie będzie. Bo przecież bez edukowania nie mogłaby żyć. Będzie więc nadal Radą Programową i nadal będzie sprawować opiekę na projektami (KUS, LOKALNE PUNKTY WSPARCIA, NATURA 2000 itd.). Jako podziękowanie za te wspólne lata słuchacze ofiarowali swojej szefowej srebrne serduszko – przywieszkę, w którym zamknęli wszystkie swoje serca. W tym spotkaniu wziął udział również Burmistrz Tomasz Kiliński a zakończyło się ono wspólną lampką szampana.

Anna Szczepan
Noworudzki UTW

_________________________________________________________________________________________________________________
JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i profilach społecznościowych, prosimy o wsparcie. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić potrzebny sprzęt do realizacji nagrań w jeszcze lepszej jakości. Dziękuję! Więcej informacji pod linkami zrzutka.pl/Noworudzianin oraz patronite.pl/Noworudzianin

Wszystkie możliwości wspierania Noworudzianina oraz rozliczenia z wydanych Waszych pieniędzy opisane są na stronie: https://bit.ly/3hz54dS. Liczy się każda złotówka, udostępnienie, lajk, dobre słowo i uśmiech. Pozdrawiamy serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *