Na początek z Unią

Słowianin Wolibórz rozpoczyna rundę wiosenną od wyjazdowej potyczki z Unią Złoty Stok. W tym etapie rozgrywek Słowianina czeka więcej meczy wyjazdowych, w Woliborzu zostaną rozegrane tylko 4 pojedynki

Terminarz rundy wiosennej
14 kolejka, 7-8 kwietnia
Unia Złoty Stok – Słowianin Wolibórz
Koliber Uciechów – Znicz Lubnów
GLKS Kamiennik – Sparta Ziębice
Inter Ożary – Henrykowianka Henryków
LKS Gilów – Wieża Rudnica
Polonia Ząbkowice Śląskie – Klubokawiarnia ­Roztocznik
Pauza: Ślęża Ciepłowody

15 kolejka, 14-15 kwietnia
Słowianin Wolibórz – LKS Gilów
Polonia Ząbkowice Śląskie – Koliber Uciechów
Klubokawiarnia Roztocznik – Unia Złoty Stok
Wieża Rudnica – Inter Ożary
Henrykowianka Henryków – Ślęża Ciepłowody
Sparta Ziębice – Znicz Lubnów
Pauza: GLKS Kamiennik

16 kolejka, 21-22 kwietnia
Inter Ożary – Słowianin Wolibórz
Koliber Uciechów – Sparta Ziębice
GLKS Kamiennik – Henrykowianka Henryków
Ślęża Ciepłowody – Wieża Rudnica
LKS Gilów – Klubokawiarnia Roztocznik
Unia Złoty Stok – Polonia Ząbkowice Śląskie
Pauza: Znicz Lubnów

17 kolejka, 28-29 kwietnia
Ślęża Ciepłowody – Słowianin Wolibórz
Unia Złoty Stok – Koliber Uciechów
Polonia Ząbkowice Śląskie – LKS Gilów
Klubokawiarnia Roztocznik – Inter Ożary
Wieża Rudnica – GLKS Kamiennik
Henrykowianka Henryków – Znicz Lubnów
Pauza: Sparta Ziębice

18 kolejka, 3 maja
GLKS Kamiennik – Słowianin Wolibórz
Sparta Ziębice – Henrykowianka Henryków
Znicz Lubnów – Wieża Rudnica
Ślęża Ciepłowody – Klubokawiarnia Roztocznik
Inter Ożary – Polonia Ząbkowice Śląskie
LKS Gilów – Unia Złoty Stok
Pauza: Koliber Uciechów

19 kolejka, 5-6 maja
Słowianin Wolibórz – Znicz Lubnów
Ślęża Ciepłowody – Polonia Ząbkowice Śląskie
LKS Gilów – Koliber Uciechów
Unia Złoty Stok – Inter Ożary
Klubokawiarnia Roztocznik – GLKS Kamiennik
Wieża Rudnica – Sparta Ziębice
Pauza: Henrykowianka Henryków

20 kolejka, 12-13 maja
Sparta Ziębice – Słowianin Wolibórz
Koliber Uciechów – Henrykowianka Henryków
Znicz Lubnów – Klubokawiarnia Roztocznik
GLKS Kamiennik – Polonia Ząbkowice Śląskie
Ślęża Ciepłowody – Unia Złoty Stok
Inter Ożary – LKS Gilów
Pauza: Wieża Rudnica

21 kolejka, 19-20 maja
Inter Ożary – Koliber Uciechów
LKS Gilów – Ślęża Ciepłowody
Unia Złoty Stok – GLKS Kamiennik
Polonia Ząbkowice Śląskie – Znicz Lubnów
Klubokawiarnia Roztocznik – Sparta Ziębice
Wieża Rudnica – Henrykowianka Henryków
Pauza: Słowianin Wolibórz

22 kolejka, 26-27 maja
Henrykowianka Henryków – Słowianin Wolibórz
Koliber Uciechów – Wieża Rudnica
Sparta Ziębice – Polonia Ząbkowice Śląskie
Znicz Lubnów – Unia Złoty Stok
GLKS Kamiennik – LKS Gilów
Ślęża Ciepłowody – Inter Ożary
Pauza: Klubokawiarnia Roztocznik

23 kolejka, 31 maja
Słowianin Wolibórz – Wieża Rudnica
Ślęża Ciepłowody – Koliber Uciechów
Inter Ożary – GLKS Kamiennik
LKS Gilów – Znicz Lubnów
Unia Złoty Stok – Sparta Ziębice
Klubokawiarnia Roztocznik – Henrykowianka
Pauza: Polonia Ząbkowice Śląskie

24 kolejka, 2-3 czerwca
Koliber Uciechów – Słowianin Wolibórz
Wieża Rudnica – Klubokawiarnia Roztocznik
Henrykowianka Henryków – Polonia Ząbkowice Śl.
Sparta Ziębice – LKS Gilów
Znicz Lubnów – Inter Ożary
GLKS Kamiennik – Ślęża Ciepłowody
Pauza: Unia Złoty Stok

25 kolejka, 9-10 czerwca
Klubokawiarnia Roztocznik – Słowianin Wolibórz
GLKS Kamiennik – Koliber Uciechów
Ślęża Ciepłowody – Znicz Lubnów
Inter Ożary – Sparta Ziębice
Unia Złoty Stok – Henrykowianka Henryków
Polonia Ząbkowice Śląskie – Wieża Rudnica
Pauza: LKS Gilów

26 kolejka, 17 czerwca
Słowianin Wolibórz – Polonia Ząbkowice Śląskie
Koliber Uciechów – Klubokawiarnia Roztocznik
Wieża Rudnica – Unia Złoty Stok
Henrykowianka Henryków – LKS Gilów
Sparta Ziębice – Ślęża Ciepłowody
Znicz Lubnów – GLKS Kamiennik
Pauza: Inter Ożary

Str. 30 w numerze 325 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 325
6-12 kwietnia 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz