Granica podejmie lidera

Trudny początek rundy wiosennej ma przed sobą Granica Tłumaczów, która podejmować będzie lidera z Kudowy-Zdroju. LKS Wambierzyce powalczy w Szczytnej z Hutnikiem i jeśli zwycięży, ma szansę na odbicie się od dna ligowej tabeli

Terminarz rundy wiosennej
14 kolejka, 7-8 kwietnia
Granica Tłumaczów – Włókniarz Kudowa-Zdrój
Hutnik Szczytna – LKS Wambierzyce
ATS Wojbórz – Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice – Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica – Sudety Międzylesie
Odrodzenie Szalejów Dolny – Polonia Bystrzyca ­Kłodzka
Orlęta Krosnowice – KS Polanica-Zdrój

15 kolejka, 14-15 kwietnia
LKS Wambierzyce – Granica Tłumaczów
Orlęta Krosnowice – ATS Wojbórz
KS Polanica-Zdrój – Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia Bystrzyca Kł. – Łomniczanka Stara Łomnica
Sudety Międzylesie – LKS Bierkowice
Śnieżnik Domaszków – Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Zamek Gorzanów

16 kolejka, 21-22 kwietnia
Granica Tłumaczów – Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów – LKS Wambierzyce
ATS Wojbórz – Włókniarz Kudowa-Zdrój
Hutnik Szczytna – Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Łomniczanka Stara Łomnica – KS Polanica-Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny – Orlęta Krosnowice

17 kolejka, 28-29 kwietnia
Sudety Międzylesie – Granica Tłumaczów
LKS Wambierzyce – Włókniarz Kudowa-Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny – ATS Wojbórz
Orlęta Krosnowice – Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica-Zdrój – LKS Bierkowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Hutnik Szczytna
Śnieżnik Domaszków – Zamek Gorzanów

18 kolejka, 3 maja
Granica Tłumaczów – Polonia Bystrzyca Kłodzka
ATS Wojbórz – LKS Wambierzyce
Włókniarz Kudowa Zdrój – Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów – Sudety Międzylesie
Hutnik Szczytna – KS Polanica-Zdrój
LKS Bierkowice – Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica – Odrodzenie Szalejów D.

19 kolejka, 5-6 maja
KS Polanica Zdrój – Granica Tłumaczów
Śnieżnik Domaszków – LKS Wambierzyce
Łomniczanka Stara Łomnica – ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dolny – LKS Bierkowice
Orlęta Krosnowice – Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Zamek Gorzanów
Sudety Międzylesie – Włókniarz Kudowa-Zdrój

20 kolejka, 12-13 maja
Granica Tłumaczów – Orlęta Krosnowice
LKS Wambierzyce – Sudety Międzylesie
ATS Wojbórz – Śnieżnik Domaszków
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Gorzanów – KS Polanica-Zdrój
Hutnik Szczytna – Odrodzenie Szalejów Dolny
LKS Bierkowice – Łomniczanka Stara Łomnica

21 kolejka, 19-20 maja
Odrodzenie Szalejów Dolny – Granica Tłumaczów
Polonia Bystrzyca Kłodzka – LKS Wambierzyce
LKS Bierkowice – ATS Wojbórz
Łomniczanka Stara Łomnica – Hutnik Szczytna
Orlęta Krosnowice – Zamek Gorzanów
KS Polanica-Zdrój – Włókniarz Kudowa-Zdrój
Sudety Międzylesie – Śnieżnik Domaszków

22 kolejka, 26-27 maja
Granica Tłumaczów – Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Wambierzyce – KS Polanica-Zdrój
ATS Wojbórz – Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Orlęta Krosnowice
Zamek Gorzanów – Odrodzenie Szalejów Dolny
Hutnik Szczytna – LKS Bierkowice

23 kolejka, 31 maja
LKS Bierkowice – Granica Tłumaczów
Orlęta Krosnowice – LKS Wambierzyce
Hutnik Szczytna – ATS Wojbórz
Łomniczanka Stara Łomnica – Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny – Włókniarz Kudowa-Zdrój
KS Polanica-Zdrój – Śnieżnik Domaszków
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Sudety Międzylesie

24 kolejka, 2-3 czerwca
Granica Tłumaczów – Hutnik Szczytna
Odrodzenie Szalejów Dolny – LKS Wambierzyce
ATS Wojbórz – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sudety Międzylesie – KS Polanica Zdrój
Śnieżnik Domaszków – Orlęta Krosnowice
Włókniarz Kudowa Zdrój – Łomniczanka Stara ­Łomnica
Zamek Gorzanów – LKS Bierkowice

25 kolejka, 9-10 czerwca
Granica Tłumaczów – ATS Wojbórz
Łomniczanka Stara Łomnica – LKS Wambierzyce
Hutnik Szczytna – Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice – Włókniarz Kudowa-Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny – Śnieżnik Domaszków
Orlęta Krosnowice – Sudety Międzylesie
KS Polanica-Zdrój – Polonia Bystrzyca Kłodzka

26 kolejka, 17 czerwca
Zamek Gorzanów – Granica Tłumaczów
LKS Wambierzyce – LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów Dolny – Sudety Międzylesie
ATS Wojbórz – KS Polanica-Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków – Łomniczanka Stara Łomnica
Włókniarz Kudowa-Zdrój – Hutnik Szczytna

Str. 31 w numerze 325 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 325
6-12 kwietnia 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *