Terminarz jesień 2018 – A klasa, gr. III wałbrzyska

W tegorocznych rozgrywkach wałbrzyskiej klasy A, będziemy mieli dwóch swoich reprezentantów: Słowianina Wolibórz, który powraca do grupy III oraz Zjednoczonych Ścinawka Średnia, którzy razem z Trojanem Lądek-Zdrój wywalczyli awans. Patrząc na skład ligi, rozgrywki zapowiadają się ciekawie i emocjonująco. W gronie faworytów wymienia się: Trojan Lądek-Zdrój i Polonię Bystrzyca Kłodzka. Czy do walki o awans włączą się nasze drużyny?, a może Pogoń Duszniki-Zdrój będzie chciała szybko powrócić do ligi okręgowej? Z pewnością pierwsze kolejki pokażą kogo na co stać i kto będzie bił się o utrzymanie, a kto o awans. Na początek Słowianin Wolibórz podejmie Odrodzenie Szalejów Dolny, Zjednoczeni Ścinawka Średnia zmierzą się na wyjeździe z KS Polanica-Zdrój.

1 kolejka,11-12 sierpnia
Słowianin Wolibórz – Odrodzenie Szalejów Dolny
KS Polanica-Zdrój – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki-Zdrój – ATS Wojbórz
Zamek Gorzanów – Inter Ożary
Trojan Lądek-Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Śnieżnik Domaszków – LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie – Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Orlęta Krosnowice

2 kolejka, 18-19 sierpnia
ATS Wojbórz – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Łomniczanka Stara Łomnica – Słowianin Wolibórz
Orlęta Krosnowice – KS Polanica-Zdrój
Odrodzenie Szalejów Dolny – Polonia Bystrzyca ­Kłodzka
LKS Bierkowice – Sudety Międzylesie
Iskra Jaszkowa Dolna – Śnieżnik Domaszków
Inter Ożary – Trojan Lądek-Zdrój
Pogoń Duszniki-Zdrój – Zamek Gorzanów

3 kolejka, 25-26 sierpnia
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlęta ­Krosnowice
Słowianin Wolibórz – LKS Bierkowice
Zamek Gorzanów – ATS Wojbórz
Trojan Lądek-Zdrój – Pogoń Duszniki-Zdrój
Śnieżnik Domaszków – Inter Ożary
Sudety Międzylesie – Iskra Jaszkowa Dolna
Polonia Bystrzyca Kł. – Łomniczanka Stara ­Łomnica
KS Polanica-Zdrój – Odrodzenie Szalejów Dolny

4 kolejka, 1-2 września
Iskra Jaszkowa Dolna – Słowianin Wolibórz
Odrodzenie Szalejów D. – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
ATS Wojbórz – Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica – KS Polanica-Zdrój
LKS Bierkowice – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Inter Ożary – Sudety Międzylesie
Pogoń Duszniki-Zdrój – Śnieżnik Domaszków
Zamek Gorzanów – Trojan Lądek-Zdrój

5 kolejka, 8-9 września
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Łomniczanka
Słowianin Wolibórz – Inter Ożary
Trojan Lądek-Zdrój – ATS Wojbórz
Śnieżnik Domaszków – Zamek Gorzanów
Sudety Międzylesie – Pogoń Duszniki-Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Iskra Jaszkowa Dolna
KS Polanica Zdrój – LKS Bierkowice
Orlęta Krosnowice – Odrodzenie Szalejów Dolny

6 kolejka, 15-16 września
LKS Bierkowice – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki-Zdrój – Słowianin Wolibórz
ATS Wojbórz – Odrodzenie Szalejów Dolny
Łomniczanka Stara Łomnica – Orlęta Krosnowice
Iskra Jaszkowa Dolna – KS Polanica-Zdrój
Inter Ożary – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Gorzanów – Sudety Międzylesie
Trojan Lądek-Zdrój – Śnieżnik Domaszków

7 kolejka, 22-23 września
Słowianin Wolibórz – Zamek Gorzanów
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Iskra Jaszkowa Dolna
Śnieżnik Domaszków – ATS Wojbórz
Sudety Międzylesie – Trojan Lądek-Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Pogoń Duszniki-Zdrój
KS Polanica-Zdrój – Inter Ożary
Orlęta Krosnowice – LKS Bierkowice
Odrodzenie Szalejów D. – Łomniczanka Stara ­Łomnica

8 kolejka, 29-30 września
Trojan Lądek-Zdrój – Słowianin Wolibórz
Inter Ożary – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
ATS Wojbórz – Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Bierkowice – Odrodzenie Szalejów Dolny
Iskra Jaszkowa Dolna – Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki-Zdrój – KS Polanica-Zdrój
Zamek Gorzanów – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Śnieżnik Domaszków – Sudety Międzylesie

9 kolejka, 6-7 października
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Pogoń Duszniki
Słowianin Wolibórz – Śnieżnik Domaszków
Sudety Międzylesie – ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Trojan Lądek-Zdrój
KS Polanica-Zdrój – Zamek Gorzanów
Orlęta Krosnowice – Inter Ożary
Odrodzenie Szalejów Dolny – Iskra Jaszkowa Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica – LKS Bierkowice

10 kolejka, 13-14 października
Sudety Międzylesie – Słowianin Wolibórz
Zamek Gorzanów – Zjednoczeni Ścinawka Średnia
ATS Wojbórz – LKS Bierkowice
Iskra Jaszkowa Dolna – Łomniczanka Stara Łomnica
Inter Ożary – Odrodzenie Szalejów Dolny
Pogoń Duszniki-Zdrój – Orlęta Krosnowice
Trojan Lądek-Zdrój – KS Polanica-Zdrój
Śnieżnik Domaszków – Polonia Bystrzyca Kłodzka

11 kolejka, 20-21 października
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Trojan Lądek-Zdrój
Słowianin Wolibórz – ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Sudety Międzylesie
KS Polanica-Zdrój – Śnieżnik Domaszków
Orlęta Krosnowice – Zamek Gorzanów
Odrodzenie Szalejów Dolny – Pogoń Duszniki-Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica – Inter Ożary
LKS Bierkowice – Iskra Jaszkowa Dolna

12 kolejka, 27-28 października
Słowianin Wolibórz – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Śnieżnik Domaszków – Zjednoczeni Ścinawka Śr.
ATS Wojbórz – Iskra Jaszkowa Dolna
Inter Ożary – LKS Bierkowice
Pogoń Duszniki-Zdrój – Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Gorzanów – Odrodzenie Szalejów Dolny
Trojan Lądek-Zdrój – Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie – KS Polanica-Zdrój

13 kolejka, 3-4 listopada
KS Polanica-Zdrój – Słowianin Wolibórz
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Sudety ­Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka – ATS Wojbórz
Orlęta Krosnowice – Śnieżnik Domaszków
Odrodzenie Szalejów Dolny – Trojan Lądek-Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica – Zamek Gorzanów
LKS Bierkowice – Pogoń Duszniki-Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Inter Ożary

14 kolejka, 10-11 listopada
Słowianin Wolibórz – Zjednoczeni Ścinawka ­Średnia
ATS Wojbórz – Inter Ożary
Pogoń Duszniki-Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Gorzanów – LKS Bierkowice
Trojan Lądek-Zdrój – Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków – Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie – Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – KS Polanica-Zdrój

15 kolejka, 17-18 listopada
Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Polonia Bystrzyca Kł.
Orlęta Krosnowice – Słowianin Wolibórz
KS Polanica-Zdrój – ATS Wojbórz
Odrodzenie Szalejów Dolny – Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica – Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice – Trojan Lądek-Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna – Zamek Gorzanów
Inter Ożary – Pogoń Duszniki-Zdrój

Str. 24 w numerze 342 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 342
10-23 sierpnia 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *