Terminarz jesień 2018 – IV liga dolnośląska, grupa wschodnia

Skład grup IV ligi, termin rozpoczęcia rozgrywek i pary poszczególnych kolejek – to czynniki, które powodowały, że dolnośląskie władze piłkarskie, kilkukrotnie nanosiły zmiany w terminarzu rozgrywek. Piast ZPAS rywalizację w sezonie 2018-19 rozpocznie od dwóch domowych pojedynków. Na początek podopieczni trenera Przemysława Achrema podejmować będą Polonię-Stal Świdnica – 10 zespół minionego sezonu, który w ostatniej grze kontrolnej pokonał Bielawiankę Bielawa 3:1. Z pewnością jedna i druga drużyna będą chciały zwycięsko zainaugurować sezon – zapowiada się więc emocjonujące widowisko.

1 kolejka, 11-12 sierpnia
Piast ZPAS Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica – Piast Żerniki (Wrocław)
Śląsk II Wrocław – GKS Mirków/Długołęka – 25 ­listopada
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów – 25 listopada
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice – 25 listopada

2 kolejka, 18-19 sierpnia
Piast ZPAS Nowa Ruda – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice – Unia Bardo
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław – Zjednoczeni Żarów
MKP Wołów – GKS Mirków/Długołęka

3 kolejka, 25-26 sierpnia
Piast Żerniki (Wrocław) – Piast ZPAS Nowa Ruda
Orzeł Prusice – Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko – GKS Mirków/Długołęka
MKP Wołów – Zjednoczeni Żarów

4 kolejka, 1-2 września
Nysa Kłodzko – Piast ZPAS Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Zjednoczeni Żarów

5 kolejka, 8-9 września
Piast ZPAS Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Wielka Lipa

6 kolejka, 15-16 września
Sokół Wielka Lipa – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów – Górnik Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice – GKS Mirków/Długołęka

7 kolejka, 22-23 września
Piast ZPAS Nowa Ruda – MKP Wołów
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) – Zjednoczeni Żarów
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa

8 kolejka, 29-30 września
Unia Bardo – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław – Piast Żerniki (Wrocław)
MKP Wołów – Polonia Trzebnica
Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice – Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica – GKS Mirków/Długołęka

9 kolejka, 6-7 października
Piast ZPAS Nowa Ruda – Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) – MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa

10 kolejka, 13-14 października
MKP Wołów – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki (Wrocław)

11 kolejka, 20-21 października
Piast ZPAS Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) – Zjednoczeni Żarów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa – Unia Bardo

12 kolejka, 27-28 października
Zjednoczeni Żarów – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – GKS Mirków/Długołęka

13 kolejka, 3-4 listopada
Piast ZPAS Nowa Ruda – Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław

14 kolejka, 10-11 listopada
Sokół Marcinkowice – Piast ZPAS Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
MKP Wołów – Unia Bardo
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych – Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – GKS Mirków/Długołęka

15 kolejka, 17-18 listopada
Piast ZPAS Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Żarów
Unia Bardo – GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław – MKP Wołów

Str. 23 w numerze 342 tygodnika „Noworudzianin” dostępny w archiwum.




Numer 342
10-23 sierpnia 2018 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *