8 Ogólnopolski Kongres Małżeństw

Od kilku lat staramy się, aby Świdnica i odbywający w niej Kongres Małżeństw, były miejscem kojarzonym z podnoszeniem małżeństw na wyższy poziom rozwoju. Zamiarem jest, by uczestnicy Kongresu w trakcie jego trwania otrzymali treści a także właściwą atmosferę, która pomoże im wzmocnić, odnowić relacje a także poszerzyć ich wspólne spojrzenie na ważkie tematy małżeńskiej codzienności. Kongres jest wyjątkowym wydarzeniem, które dało dotychczas wielu małżeństwom doświadczenie poprawy ich związku.
Z ogromną radością zapraszamy na 8 Ogólnopolski Kongres Małżeństw Świdnicy.

Odbędzie on się w dniach 5-7 X 2018 r. w Świdnicy pod hasłem Konsumpcja i asceza. Obserwujemy przyspieszenie w rozwoju gospodarczym i uważamy, że powinno ono iść w parze z rozwojem jakości małżeństwa i rodziny. Pojawiają się nowe sytuacje i nowe wyzwania. Z czego możemy czerpać pełnymi rękami, a co jest dla nas szkodliwe? Co ogranicza nam tradycja, co tkwi w nas samych, a co wynika z naszej wiary? Podczas spotkania w Świdnicy podejmiemy się szukania właściwych kierunków rozwoju i odpowiedzi na nowe wyzwania. Pomogą nam najlepsi fachowcy z Polski, którzy już pracują nad wykładami.

Tegoroczni prelegenci to jak zwykle duchowni i osoby świeckie, zaangażowani w tematykę małżeńską:
ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Eugeniusz Ploch, ks. Marek Chmielniak SAC, Jacek Pulikowski, Tomasza Terlikowski, Mieczysław Guzewicz, Małgorzata i Jan Wilk, Maria Popiekwicz-Ciesielska. O dobra atmosferę zadbają zespoły muzyczne: Fishecletic i Warszawska Orkiestra Sentymentalna oraz kino dla dwojga: Nie opuszczaj mnie.

Będzie też okazja do indywidualnych rozmów kuluarowych przy kawie i ciastku.
Całość łączą wartości chrześcijańskie.

Serdecznie zapraszamy, są jeszcze wolne miejsca. Zapisy na stronie: www.kongresmalzenstw.pl

Fundacja Małżeństwo Rodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *