Nowy komendant powiatowej policji

Dziś, w Komendzie Policji w Kłodzku, odbyła się uroczystość przekazania stanowiska komendanta. Pełniący dotychczas obowiązki komendanta KPP W Kłodzku pełnił podinsp. Jacek Wysocki. Z rozkazu komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawińskiego, nowym komendantem powiatowej policji w Kłodzku został podinsp. Ryszard Mazurkiewicz, dotychczasowy komendant KPP w Ząbkowicach Śląskich.

Licznie zgromadzeni przedstawiciele wszystkich służb mundurowych w powiecie kłodzkim, Burmistrz Miasta Kłodzka – Michał Piszko oraz przedstawiciel Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym Jan Kalfas osobiście podziękowali odchodzącemu Jackowi Wysockiemu oraz powitali nowego komendanta. Nowy komendant przyjął gratulacje i zapewnił o kontynuacji dobrej współpracy ze wszystkimi służbami jak i z władzami powiatu, w krótkim przemówieniu wspomniał.

– Jestem komendantem, który często będzie wśród was. Lubię ludzi, lubię być blisko nich, wsłuchiwać się z uwagą we wszystkie problemy i je rozwiązywać. Zawsze będziecie mogli na mnie liczyć. Każdy z was ma u mnie czystą kartę i liczyć się będą wyłącznie dla mnie od teraz czyny każdego z was – mówił nowy komendant kłodzkiej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *