4 Jarmark Wiosenny w Jugowie

W sobotę 27 kwietnia już po raz czwarty odbył się Jarmark Wiosenny w Jugowie organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Jugowa przy współpracy z Zespołem Szkół Nr 1 w Jugowie, Kołem Gospodyń Wiejskich w Jugowie, Klubem Seniora „Wrzos” z Jugowa, sołtysem Jugowa i Radą Sołecką. Kolejny Jarmark Wio-senny w Jugowie nie udał by się, gdyby nie mnóstwo osób, ludzi dobrej woli i wielkiego serca.

Dziękujemy Adriannie Mierzejewskiej, wójt Gminy Nowa Ruda za objęcie patronatem honorowym nasze-go Jarmarku. Ponadto dzięki wsparciu finansowemu pani Wójt i Gminy Nowa Ruda dzieci za darmo mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny. Dziękujmy w imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa jak i wszystkich organizatorów Jarmarku, że zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie ze strony Wójt jak i pracowników Urzędu Gminy.

Dziękujmy Kazimierzowi Łabie, sołtysowi Jugowa, za pomoc, wsparcie, namioty, ławki i słodycze, które ofiarował dzisiaj dla występujących dzieciaczków.

Dziękujmy Gabrieli Buczek, dyrektorowi Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda za pomoc oraz wypożyczenie nam tej wspaniałej sceny.

Dziękujmy Arturowi Chorzępie, dyrektorowi Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie za wszelaką pomoc oraz udostępnienie tego placu na którym organizujemy Jarmark. Chcemy również podziękować Markowi Drożyńskiemu, pracownikowi szkoły za wielką pomoc i poświęcenie.

Dziękujemy pozostałym współorganizatorom: Alinie Borger z Klubem Seniora „WRZOS” oraz Annie Ścięgaj z Kołem Gospodyń Wiejskich.

Dziękujemy Stanisławowi Mrozowi, szefowi tygodnika „Noworudzianin” za patronat medialny dzisiejszej imprezy i stałe wsparcie medialne SPJ.

Dziękujemy serdecznie wystawcom, za przysmaki kulinarne, rękodzieła i wiele innych. W tym roku rekordowa ilość przybyła na Jarmark Wiosenny w Jugowie.

Dziękujemy występującym na tej scenie: dzieciom ze SPJ, przedszkola w Jugowie (dziękuję w tym miejscu Alinie Keplinger za przygotowanie), KGW z Jugowa i KGW ze Ścinawki Średniej, grupie wokalnej z Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie oraz fantastycznemu zespołowi „KRĄG”.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do dzisiejszego występu Zbigniewowi Babiakowi.

Dziękujemy Annie Kozioł i grupie wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 1 w Jugowie za pomoc, malowanie buziek i występy młodzieży.

Dziękujmy Przemkowi Burnosowi, legendarnemu już didżejowi Johnsonowi, za prowadzenie imprezy, nagłośnienie, ogromną pomoc, wielkie serce i wsparcie.

Dziękujemy również pozostałym członkom i przyjaciołom SPJ, którzy zaangażowali się w przygotowanie IV Jarmarku Wiosennego: Agnieszce Burnos, Barbarze Jabłońskiej, Monice Machniewicz, Annie Majchrzak, Monice Żak.

Dziękujmy panom, którzy pospieszyli z pomocą, szczególnie przy rozkładaniu sceny i stołów: Arturowi Kajko, Zbigniewowi Aniszewskiemu, Janowi Jabłońskiemu, Sebastianowi Peszek, Tomaszowi Rolicz i Patrykowi Oleksemu.

Dziękujemy za ciasta członkiniom Stowarzyszenia Przyjaciół Jugowa oraz rodzicom dzieci świetlicowych.
Dziękujemy Grzegorzowi Matulewiczowi, za fotorelację z dzisiejszej imprezy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na IV Jarmark Wiosenny w Jugowie. Zapraszamy Was wszystkich ser-decznie do współpracy w ciągu całego roku oraz na V Jarmark Wiosenny w Jugowie, który już za rok.
Marzena Oleksy-Sarysz

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE
facebook.com/przyjacielejugowa/

fot. Dawid Sarysz

fot. Grzegorz Matulewicz

Str. 15 w numerze 378 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 378
10-16 maja 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *