Inauguracyjne spotkanie biznesowe

Piast Biznes Klub rozpoczął swoją działalność! Przed nami premierowe spotkanie biznesowe, w którym mogą wziąć udział przedsiębiorcy ze wszystkich branż!

Celem Piast Biznes Klubu jest przede wszystkim integracja przedsiębiorców i umożliwienie im nawiązywania między sobą kontaktów biznesowych. Pomóc w tym mają organizowane przez klub otwarte spotkania biznesowe, podczas których przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoją firmę, opowiedzieć o oferowanych produktach i usługach, a także porozmawiać ze sobą i wymienić się wizytówkami. Najbliższe, premierowe spotkanie biznesowe Piast Biznes Klubu odbędzie się już 24 lipca o godzinie 9:00, w restauracji Nova Renoma. Może na nie przyjść każdy, kto prowadzi własną firmę lub reprezentuje dane przedsiębiorstwo.

Podczas spotkania biznesowego przedsiębiorcy zapoznają się z inicjatywą, jaką są Partnerskie Kluby Biznesu. Omówione zostaną również korzyści, jakie czekają na osoby, które zdecydują się wstąpić do klubu. Po części informacyjnej, każda z firm, która przybędzie na spotkanie, będzie mogła w krótkiej prezentacji opowiedzieć o tym, czym się zajmuje oraz jakich kontaktów poszukuje. Następnie nadejdzie czas na rozmowy biznesowe między przedstawicielami firm. Wtedy właśnie będą mogli zacząć już ustalać pierwsze szczegóły swojej współpracy.

Dodatkowym atutem otwartych spotkań biznesowych jest fakt, że przybywają na nie również członkowie innych klubów z różnych części Polski. W ten sposób firmy mogą zawierać nowe kontakty biznesowe nie tylko z okolicznymi przedsiębiorstwami, ale również z tymi, które działają w innych miastach.

Klub biznesu działający przy klubie sportowym Piast Nowa Ruda, oferuje przedsiębiorcom nowoczesne rozwiązania, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych form reklamowania swojej działalności. Najbardziej skuteczną jest oczywiście networking, który polega przede wszystkim na nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi przedsiębiorcami. Dzięki networkingowi, właściciele firm mogą tworzyć sieci kontaktów i polecać sobie firmy, z którymi warto nawiązać współpracę. W ten sposób zyskują pewnych partnerów biznesowych.

Ponadto, przyłączając się do Piast Biznes Klubu, przedsiębiorcy mają również możliwość promowania swoich firm w mediach społecznościowych, czy newsletterach. Obydwa kanały docierają właśnie do innych przedsiębiorców, którzy chętnie nawiążą nowe kontakty biznesowe, prowadzące do współpracy. A to jeszcze nie wszystkie korzyści, które można odnieść, dołączając do Piast Biznes Klubu.

Każdy kto prowadzi własną firmę i komu zależy na zdobyciu nowych klientów, może przyjść na spotkanie biznesowe Piast Biznes Klubu, działającego przy drużynie Piast Nowa Ruda, które odbędzie się 24 lipca o godzinie 9.00 w restauracji Nova Renoma. Dzięki przyłączeniu się do organizacji, każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość pozyskania nowych klientów i zwiększenia zasięgów biznesowych swojej firmy. Ponadto przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani Piast Biznes Klubem, mogą skontaktować się z koordynatorem, który udzieli dodatkowych informacji.

Rafał Bolisęga, tel. 503 650 120,
e-mail: piastbiznesklub@gmail.com
Tomasz Druciak, tel. 506 333 096
Marcel Schmidt, tel. 792 424 900

Str. 23 w numerze 388 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 388
19-25 lipca 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *