Terminarz rundy jesiennej

1 kolejka, 15 sierpnia
Piast Żerniki (Wrocław) – Piast ZPAS Nowa Ruda
Wiwa Goszcz – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice – Moto-Jelcz Oława
Polonia-Stal Świdnica – GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce – Lechia Dzierżoniów

2 kolejka, 17-18 sierpnia
Bielawianka Bielawa – Piast ZPAS Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów – Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Prusice – Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka – Polonia Trzebnica
Moto-Jelcz Oława – Polonia-Stal Świdnica
LKS Bystrzyca Górna – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz – Unia Bardo

3 kolejka, 24-25 sierpnia
Piast ZPAS Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica – Moto-Jelcz Oława
Pogoń Pieszyce – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) – Orzeł Prusice

4 kolejka, 31 sierpnia – 1 września
Orzeł Prusice – Piast ZPAS Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Lechia Dzierżoniów
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki (Wrocław)
Moto-Jelcz Oława – Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa

5 kolejka, 7-8 września
Piast ZPAS Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica – Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Pieszyce – LKS Bystrzyca Górna
Piast Żerniki (Wrocław) – Moto-Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Prusice

6 kolejka, 14-15 września
Moto-Jelcz Oława – Piast ZPAS Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Lechia Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna – Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Pieszyce
Wiwa Goszcz – Polonia Trzebnica
Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice

7 kolejka, 21-22 września
Piast ZPAS Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Unia Bardo
Pogoń Pieszyce – Wiwa Goszcz
Piast Żerniki (Wrocław) – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów – Moto-Jelcz Oława
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka

8 kolejka, 28-29 września
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast ZPAS Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – GKS Mirków/Długołęka
Moto-Jelcz Oława – Orzeł Prusice
LKS Bystrzyca Górna – Lechia Dzierżoniów
Wiwa Goszcz – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Pogoń Pieszyce
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – Polonia-Stal Świdnica

9 kolejka, 5-6 października
Piast ZPAS Nowa Ruda – Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice
Pogoń Pieszyce – Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki (Wrocław) – Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice – LKS Bystrzyca Górna
GKS Mirków/Długołęka – Moto-Jelcz Oława

10 kolejka, 12-13 października
Unia Bardo – Piast ZPAS Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Moto-Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna – GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Prusice
Wiwa Goszcz – Lechia Dzierżoniów
Sokół Wielka Lipa – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice – Pogoń Pieszyce
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica

11 kolejka, 19-20 października
Piast ZPAS Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce – Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów – Unia Bardo
Orzeł Prusice – Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto-Jelcz Oława – LKS Bystrzyca Górna

12 kolejka, 26-27 października
Sokół Marcinkowice – Piast ZPAS Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Moto-Jelcz Oława
Wiwa Goszcz – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Trzebnica – Pogoń Pieszyce

13 kolejka, 2-3 listopada
Piast ZPAS Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów – Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Unia Bardo
Moto-Jelcz Oława – Wiwa Goszcz
LKS Bystrzyca Górna – Orzeł Ząbkowice Śląskie

14 kolejka, 9-10 listopada
Polonia Trzebnica – Piast ZPAS Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz – LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo – Moto-Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce – Piast Żerniki (Wrocław)

15 kolejka, 16-17 listopada
Piast ZPAS Nowa Ruda – Pogoń Pieszyce
Piast Żerniki (Wrocław) – Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów – Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice – Polonia-Stal Świdnica
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Moto-Jelcz Oława – Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna – Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Wiwa Goszcz

Str. 26 w numerze 391 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.




Numer 391
8-22 sierpnia 2019 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz