Uczniowie z NST zdominowali konkurs

Bardzo owocnie rozpoczął się rok szkolny dla uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W Konkursie Filmowym zorganizowanym w ramach Kampanii edukacyjnej „Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich”, którego organizatorem jest Dźwignia Handlu Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zdobyli wszystkie nagrody filmowe.

Uczniowie NST pod opieką p. Daniela Jabłońskiego zajęli miejsca: I, II oraz 5 wyróżnień i były to wszystkie nagrody jakie przyznano w ww. konkursie. W głosowaniu internautów, które miało miejsce przed tygodniem ostatecznie zwyciężył film Marcela Huli przed filmem wykonanym przez Bartłomieja Bednarczyka. Za zajęcie I miejsca Marcel otrzymał drona o wartości 1900zł, a Bartek za miejsce II – tablet. Wyróżnienia otrzymali: Marta Szymborska, Błażejczyk Wojciech, Celuch Kamil, Tomasz Dybich, Przemysław Dziedzina, Jakub Kukuryk, Dawid Jarmołowicz, Gabriel Kucharski i Michał Traskowski.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Dzierżoniowie.

Zrealizowane projekty filmowe prezentujące piękne widoki, faunę i florę Gór Sowich są wizytówką naszego regionu. Filmy można obejrzeć na stronie internetowej www.wgorysowie.pl lub na stronie szkoły www.nst.nowaruda.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *