Uczniowie z NST zdominowali konkurs

Bardzo owocnie rozpoczął się rok szkolny dla uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W Konkursie Filmowym zorganizowanym w ramach Kampanii edukacyjnej „Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich”, którego organizatorem jest Dźwignia Handlu Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zdobyli wszystkie nagrody filmowe.

Uczniowie NST pod opieką p. Daniela Jabłońskiego zajęli miejsca: I, II oraz 5 wyróżnień i były to wszystkie nagrody jakie przyznano w ww. konkursie. W głosowaniu internautów, które miało miejsce przed tygodniem ostatecznie zwyciężył film Marcela Huli przed filmem wykonanym przez Bartłomieja Bednarczyka. Za zajęcie I miejsca Marcel otrzymał drona o wartości 1900zł, a Bartek za miejsce II – tablet. Wyróżnienia otrzymali: Marta Szymborska, Błażejczyk Wojciech, Celuch Kamil, Tomasz Dybich, Przemysław Dziedzina, Jakub Kukuryk, Dawid Jarmołowicz, Gabriel Kucharski i Michał Traskowski.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Dzierżoniowie.

Zrealizowane projekty filmowe prezentujące piękne widoki, faunę i florę Gór Sowich są wizytówką naszego regionu. Filmy można obejrzeć na stronie internetowej www.wgorysowie.pl lub na stronie szkoły www.nst.nowaruda.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *