Mariusz Ćwikła z podziękowaniami

Niejednokrotnie na łamach tygodnika „Noworudzianin” pisaliśmy o zmaganiach z chorobą Mariusza Ćwikły.

Pomagajmy Mariuszowi
Pomagamy razem
Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą
Dla Mariusza

Dzięki jego niezwykłej determinacji, siły woli, długotrwałej rehabilitacji oraz wsparciu rodziny, przyjaciół, znajomych i wielu ludzi dobrej woli dziś Mariusz Ćwikła samodzielnie odwiedza naszą redakcję aby złożyć podziękowania w formie własnoręcznie napisanego listu.

List
Dziękuję wszystkim znajomym i nieznajomym, kolegom i koleżankom, przyjaciołom i rodzinie za wsparcie mnie swoim 1% z podatku, który został przekazany na dalszą rehabilitację.

Szczególne podziękowania kieruję do Artura Kołodzieja, prezesa firmy „Matplast” za wielkie serce i wspieranie mnie w mojej ciężkiej rehabilitacji. Dzięki Tobie Prezes jestem „tu gdzie jestem”, walczę i się nie poddaję. PREZES DZIĘKUJĘ!

Dziękuję również mojemu rehabilitantowi – Januszowi, który jest najbardziej wymagającym rehabilitantem, jakiego spotkałem na swojej drodze. JANUSZ DZIĘKUJĘ!

Dziękuję również mojemu przyjacielowi; Wojciech – dziękuję, że jesteś przy mnie i razem możemy działać w różnych dziedzinach życia … 🙂

A tak w ogóle to dziękuję wszystkim za to, że jesteście przy mnie i nie dajecie mi zapomnieć, że w życiu najważniejsza jest przyjaźń, która uskrzydla i daje motywującego kopa!!!
Ćwikła Mariusz

Pana Mariusza czeka jeszcze sporo pracy z rehabilitantem. Nadal potrzebna jest mu pomoc. Prosimy o wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *