Piąte światełko dla Hani

W sobotę 14 grudnia już po raz piąty zaświeciło Światełko dla Hani podczas koncertu charytatywnego w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie.

Pod tegorocznym hasłem „Maleńka Życia Garść” wielu wykonawców śpiewało dla dzieci z hospicjum Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Były licytacje, kiermasz, kawa, herbata i pyszne ciasta. W tym roku po raz kolejny padł rekord zbiórki. Dzięki całej akcji zgromadzono 6552,15 zł

Dziękujemy Wojciechowi Kołodziejowi, Agacie Pilarskiej i całej ekipie Mok-u za to, że po raz kolejny mogliśmy zapalić Światełko właśnie u Was na sali widowiskowej, Stanisławowi Mrozowi, redaktorowi naczelnemu Tygodnika Noworudzianin wraz z zespołem za objęcie patronatem medialnym naszego wydarzenia. Z całego serca dziękuję młodzieży ze Szkolnego Klubu Wolontariusza z Magdaleną Schmidt za obstawianie kiermaszu świątecznego, światełkowej kawiarenki, pyszne pierniczki. Dziękujemy tym, którzy ofiarowali domowe ciasta do naszej kawiarenki. Dziękuję wspaniałej ekipie hospicjum za wszelką pomoc. Monice Dacyna za piękne kwiaty. Agnieszce Budniak za plakat. Centrum Ubezpieczeń Nowa Ruda za światełkowe krówki, Wojtkowi Budniak za konferansjerkę.

Dziękuję wszystkim tym, którzy podarowali wspaniałe rękodzieło na nasz kiermasz i granty na licytację. Wyrażam wdzięczność Agnieszce i Marianowi Jaroczyńskim, Małgorzacie Lewandowskiej, Formule Dobra, Agnieszce Litwińskiej, Magdalenie Muryj Montownia Drobiazgów, Paulinie Marcinkowskiej, Sandrze Fidurskiej, Stanisławowi Mróz, Damianowi Kaszuba, Karolinie Palarz Galeria Kwiatów, Monice i Sebastianowi Dacyna, Annie Wróbel, Annie Kokot vel Kokocińskiej, Cinema 3D, Emilii Pietrasz, dzieciom i młodzieży Szkoły Specjalnej w Ścinawce Dolnej i ich rodzicom, wychowankom Domu Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży w Ścinawce Dolnej, Małgorzacie Orman, Elżbiecie i Annie Zubelewicz, Ewelinie Szymańskiej – Przedszkole Mali Odkrywcy, Annie Pawlikowskiej, Idze Zwierzyńskiej, Katarzynie Rogala-Łach, Agnieszce Szulc, Annie Płachetka, Marii Polus, Marii Muryj, Iwonie Leszczyńskiej – Kraina Malucha, Annie Grzybowskiej.

Dziękujemy naszym wspaniałym artystom, którzy swoimi występami ubogacili Światełko.

A na scenie Światełko zapalili: Agnieszka Bartkiewicz, dzieci ze Żłobka Miejskiego nr 1 w Nowej Rudzie, dzieci i młodzież z Niepublicznych Szkół Specjalnych w Ludwikowicach Kłodzkich, Wiktoria Bartkiewicz, dzieci z Przedszkola Mali Odkrywcy, Adam Bartkiewicz, dzieci z Przedszkola Salezjańskiego, Szymon Jaroczyński i Nikola Wróbel, Julia Niebora, dzieci z Przedszkola Kraina Malucha, Iweta Szymala, Zosia Pęcak, Weronika Klincewicz i Piotr Ku-piec, Schola Załoga Boga z Arturem Turańskim, Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Ruda” z Ewą Miś- Krzemińską, Szymek Majkrzak, Coma Blue z Miejskiego Ośrodka Kuktury w Nowej Rudzie z Agnieszką Bajdą. Wielkie brawa dla Was! Byliście wspaniali!

Dziękujemy wszystkim za Obecność w to grudniowe, sobotnie popołudnie. Za Wasze wielkie Serca. Za to, że ofiarowaliście Maleńką Życia Garść dla drugiego człowieka.
Agnieszka i Andrzej Kruk

Str. 13 w numerze 409 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 409
20 grudnia 2019 r. – 9 stycznia 2020 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *