Bal przebierańców

Dzieci uwielbiają karnawał! Mogą się bawić, tańczyć i skakać, a do tego przebrać się za ulubioną postać. Bal przebierańców w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie odbył się w ubiegłą niedzielę

To już szósty bal przebierańców zorganizowany przez Fundację „Ratujmy Uśmiech Dziecka”, a współorganizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie. Impreza skupiła w tym roku rekordową liczbę maluchów z rodzicami. Fantazyjne kostiumy i bardzo dobre humory dzieci, to świetny przepis na udaną maskaradę. Tańce, liczne konkursy, malowanie twarzy i występy dzieci umiliły maluchom czas. Nie mogło też zabraknąć herbaty, napojów i ciast.

– To już szósty bal karnawałowy organizowany w holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie, na który przychodzą dzieci przebrane za różne bajkowe postacie. Dla nas to bardzo ważne, że dzieci mogą się pobawić, potańczyć a rodzice w tym czasie mają chwilę na odprężenie. Jest darmowy poczęstunek, malowanie twarzy, muzyka na żywo. Dzisiaj też po raz pierwszy dzieci ze świetlicy środowiskowej którą prowadzę – „Kolorowy Świat”, wystąpią przed zebranymi w pokazie tanecznym, a jedna z dziewczyn zaśpiewa piosenkę tytułową z filmu „Titanic” – mówi Stanisław Kołacki, prezes Fundacji „Ratujmy Uśmiech Dziecka”. – Organizatorem dzisiejszej imprezy jest Fundacja „Ratujmy Uśmiech Dziecka”, a współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie. Korzystając z okazji chcę podziękować pracownikom ośrodka, bowiem zawsze jak chcę zorganizować jakąś imprezę, zawsze są ze mną. Oczywiście patronat medialny tradycyjnie objął tygodnik „Noworudzianin” – dodał prezes.

Str. 7 w numerze 413 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 413
31 stycznia – 6 lutego 2020 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *