Gminny Bal Karnawałowy w Woliborzu

W piątek 7 lutego w Sali Myśliwskiej w Woliborzu pojawiły się pająki, kotki, księżniczki i zombie. Nie zabrakło policjantów i spidermana. Pojawiła się też rodzina diabłów! Pomysłowość i kreatywność dzieci i rodziców sprawiła, że jury konkursowe, mające za zadanie wybrać najlepiej przebranych: dziecko i rodzica z dzieckiem, miało niełatwe zadanie

Animatorki z Kamayu Art zabrały wszystkich młodych uczestników zabawy w muzyczną podróż po Euro-pie. Ale nie tylko! Wspaniałe zabawy, wśród których znalazło się m.in. ulubione przez dzieci limbo oraz szaleństwa w Krainie Lodu z postaciami z tej właśnie bajki, dostarczyły dzieciom mnóstwa szaleństw, śmiechu i pozytywnych emocji. Rodzice równie chętnie przyłączali się do zabawy, wspominając czasy swojego dzieciństwa.

Organizatorzy: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda, sołtys i Rada Sołecka Woliborza oraz miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich przygotowali dla uczestników zabawy poczęstunek i napoje, tak, że można było uzupełnić spalone podczas szaleństw na parkiecie kalorie.

Dyrektor Gabriela Buczek wraz z pracownikami Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda serdecznie dziękują sołtysowi Woliborza Wojciechowi Kuterze, pomysłodawcy Gminnego Balu Karnawałowego oraz Kamili Kosmal za wspaniałą coroczną inicjatywę oraz wszelkie wsparcie podczas organizacji wydarzenia.

Str. 5 w numerze 415 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.
Numer 415
14-20 lutego 2020 r.

Pobierz tutaj (pdf)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *