Sukces pływaków i piłkarek NST

28 stycznia na basenie w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w Pływaniu. Zawodnicy Noworudzkiej Szkoły Technicznej spisali się bardzo dobrze.

Mistrzem Powiatu na dystansie 50 m stylem klasycznym został Jakub Kukuryk, uczeń klasy II technikum informatycznego. II miejsce (50 m grzbiet) i III miejsce (50 m motyl) wywalczył Damian Pęcak, uczeń klasy I technikum pojazdów samochodowych. III miejsce (50 m grzbiet) zajął Przemysław Dziedzina, uczeń klasy II technikum informatycznego. Na punkty drużynowe pracowali również Maciej Zawadzki, klasa III technikum pojazdów samochodowych i Jakub Gołek, klasa I technikum elektrycznego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

7. DZS Bożków

We wtorek 4 lutego reprezentacja Noworudzkiej Szkoły Technicznej w składzie: Alicja Drelich, Katarzyna Wójcik, Aleksandra Faron, Kornelia Faron, Laura Głąb, Laura Osińska, Natalia Sawicka zdobyła wicemistrzostwo powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt. W turnieju brało udział sześć najlepszych szkół, które wy-walczyły awans w zawodach rejonowych. Po wyjściu z grupy, dziewczęta z NST w półfinale pokonały faworyta – LO „Chrobry” Kłodzko 2:1.

Finał zawodów był noworudzki: LO Nowa Ruda vs NST. Obie drużyny awansowały do finału strefy wałbrzyskiej.

Str. 5 w numerze 415 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym w archiwum.