Życzenia i apel komendanta noworudzkiego komisariatu

W ten bardzo trudny dla nas wszystkich czas, w którym mierzymy się z ogromnym zagrożeniem epidemicznym, chciałbym Państwu życzyć przede wszystkim otuchy i wytrwałości. Niech te święta, jakże inne od poprzednich, pełne dystansu i izolacji upłyną w spokojnej atmosferze.

W święta bez zmian pracują wszystkie służby, abyście Wy mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie. Dla policjantów to niezmiennie czas wytężonej służby, stąd mój apel i prośba: dbajcie o swoje życie i zdrowie i nie wychodźcie z domów. Miejcie na względzie również bezpieczeństwo tych, którzy na co dzień Wam pomagają i służą i przestrzegajcie zakazów. Każdy z nasz przestrzegając obowiązujących przepisów przyczynia się do szybkiego powrotu do stabilizacji i do normalnego funkcjonowania całego kraju, nie narażając siebie oraz innych na niebezpieczną dla ludzkiego życia chorobę COVID-19.

Proszę Państwa, w święta nadal obowiązują zakazy wprowadzone Ustawą oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

To nie czas na świąteczne wyjazdy i spotkania w gronie najbliższych, w ten sposób ograniczmy rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Wykorzystajmy do kontaktów z bliskimi m.in. telefony, komunikatory, kamery i w ten sposób pokażmy, że o nich myślimy oraz jesteśmy z nimi pomimo odległości i przeszkód.

Tylko wspólnymi siłami możemy odzyskać, to co dla każdego jest najważniejsze – spokój i bezpieczeństwo.
#zostańwdomu

podinsp. Arkadiusz Michalski
Komendant Komisariatu Policji
w Nowej Rudzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *