Zakłady sportowe w czasie pandemii

Kiedy na świecie szaleje pandemia koronawirusa, a wszystkie rozgrywki sportowe zostały zawieszone, branża bukmacherska przeżywa bardzo trudny okres – podobnie jak wiele innych. W tym momencie można zawierać zakłady głównie na sporty wirtualne zawarte w ofercie kilku firm działających w Polsce. 

Pandemia koronawirusa spadła na nas jak grom z jasnego nieba i od razu całkowicie zmieniła nasze życie. Bardzo boli to, że odebrała nam także możliwość przeżywania sportowych emocji, które tak bardzo lubimy. To prawdziwa próba nerwów i charakteru dla wszystkich piłkarskich kibiców i sympatyków innych dyscyplin.

Sport jak świat – nie będzie już taki sam

Nawet gdy piłkarskie rozgrywki wrócą na boisko, sport ten będzie zupełnie inny niż przed wybuchem pandemii. Tak długa przerwa spowoduje oczywiście olbrzymie straty klubów i federacji i z pewnością przełoży się to na rynek. Prawdopodobnie trochę go zresetuje.

Teraz już nie może być mowy o transferach o wartości 100 milionów euro wzwyż. Te czasy być może wrócą, ale według prognoz nie stanie się to w przeciągu kilku kolejnych lat. Bardzo wiele o tym powie nam nieunikniony transfer Jadona Sancho, za którego Borussia Dortmund chciała otrzymać rekordowo wysoką sumę. Teraz do transakcji z którymś z wielkich klubów Premier League i tak dojdzie, ale kwota transferu będzie niższa – ciekawy tylko, o ile.

Znacznie spadną nie tylko kwoty transferów, ale także pensje zawodników. Będzie to naturalna kolej rzeczy po tym, jak upadać będą kolejne kluby. Im mniej firm, tym mniejsza konkurencja, im mniejsza konkurencja, tym niższe płace. Można pomyśleć, że pandemia paradoksalnie uzdrowi nieco rynek, który przez ostatnią dekadę doszczętnie się zepsuł. Jak to wyjdzie w praktyce? Zobaczymy. Przez następnych kilka miesięcy na pewno narodzi się kilka kolejnych problemów, a część z nich się rozwiąże.

Przełożenie Euro 2020 to dopiero początek. Obecny sezon w miarę możliwości trzeba będzie dokończyć, a następny zorganizować. Przed światem piłki nożnej jest jeszcze wiele przeszkód na drodze do normalności, za którą zdążyliśmy się już stęsknić.

Etoto bonus i sporty wirtualne

Na pandemii koronawirusa mocno ucierpiała również branża bukmacherska – w końcu wszystkie dyscypliny sportu zostały zawieszone na czas nieokreślony i nie było możliwości odpowiednio się na to przygotować. W tym momencie największą popularnością cieszą się sporty wirtualne, czyli symulacje rozgrywek, o wyniku których decyduje algorytm.

Oferta na Etoto

W ofercie Etoto na ten moment brakuje sportów wirtualnych i nie wiadomo, czy bukmacher ma w planach wprowadzić je w najbliższej przyszłości.

W przypadku bonus Etoto powitalny polega na powiększeniu pierwszego depozytu gracza trzykrotnie do 100zł lub dodaniu 200 zł, jeśli wpłata wynosi więcej niż 100 zł. U tego bukmachera można także zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego, a później wymieniać je na nagrody w postaci dodatkowych środków na grę. O tym, jak założyć konto, obrócić bonusem oraz dokonywać wpłat i wypłat można przeczytać w odpowiednim poradniku.

Bukmacherami, które oferują zakłady na sporty wirtualne są: STS, Fortuna, Betfan, LVBet oraz PZBuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *