Plantacja marihuany w Nowej Rudzie i ok. 3 tys. gotowych porcji

W środę 17 czerwca funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyzn podejrzanych o prowadzenie uprawy konopi indyjskich i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 73 krzewy konopi indyjskich, profesjonalny sprzęt do uprawy i blisko 3 tys. porcji handlowych gotowej marihuany

Policjanci z Nowej Rudy, w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informacje, z których wynikało, że dwóch 32-latków w miejscu zamieszkania prowadzi profesjonalną uprawę marihuany. W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych w Słupcu, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 73 rośliny konopi indyjskich wraz z profesjonalnym sprzętem służącym do ich uprawy.
Ponadto w jednym z pomieszczeń mundurowi znaleźli susz barwy brunatno-zielonej w ilości, z której można uzyskać blisko 3 tys. porcji handlowych. Przeprowadzone przez policjantów badanie potwierdziło, że była to marihuana. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli również wagi elektroniczne.
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Teraz 32-latkowie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tutaj zobacz film z uprawą

One thought on “Plantacja marihuany w Nowej Rudzie i ok. 3 tys. gotowych porcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *