Parking przy MOK-u otwarty

W piątek 3 lipca nastąpił odbiór pierwszego etapu przebudowy ul. Kołowej i przebudowanego parkingu przy ul. Nowa Osada przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie

Na ul. Kołowej, na odcinku 450 metrów, położona została nowa nawierzchnia z odwodnieniem i mijankami. Koszt inwestycji 632.901,85 zł, z czego dofinansowanie z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego wyniosło 379.741,11 zł, natomiast 94.900 zł dołożyło Nadleśnictwo Jugów.
W ubiegły piątek odebrano również przebudowany parking przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie. Koszt inwestycji 556.279,80 zł. Dzięki temu dostępne są 42 miejsca parkingowe, w tym 3 dla niepełnosprawnych. Wykonano również infrastrukturę dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dostępne są również stojaki na rowery.
– Obie inwestycje są wykonane dobrze, praktycznie nie było uwag do wykonawców. Dziękuję wykonawcom, nadzorowi, pracownikom urzędu miasta i wszystkim, którzy się do tego przysłużyli – mówi burmistrz Tomasz Kiliński. – Chcę również podziękować Lasom Państwowym za blisko 95 tys. zł dofinansowania w pierwszy etap przebudowy ul. Kołowej – dodał.

Str. 3 w numerze 436 tygodnika „Noworudzianin” dostępnym tutaj.Numer 436
10-16 lipca 2020 r.POBIERZ ZA DARMO TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *