FST w Aglomeracji Wałbrzyskiej

Zanim do gmin – członków Aglomeracji Wałbrzyskiej, wpłyną jakiekolwiek pieniądze w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, należy skrupulatnie przygotować plan ich wykorzystania. Spotkanie informacyjne zaplanowano 27 lipca w Starej Kopalni w Wałbrzychu

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem na szczeblu regionalnym Terytorialnego Planu Transformacji oraz listy projektów możliwych do sfinansowania w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w subregionie Wałbrzyskim, Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha, zaprasza przedstawicieli samorządów Aglomeracji Wałbrzyskiej, Instytucje Otoczenia Biznesu, stowarzyszenia pracodawców oraz przedsiębiorców, organizacje społeczne i fundacje, a także mieszkańców, na spotkanie, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 10.30 do Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.
Podczas spotkania zostaną przedstawione dotychczasowe ustalenia związane z FST oraz zakres działań, które mogą być wspierane przez fundusz. Celem spotkania jest włączenie wszystkich grup interesariuszy Aglomeracji Wałbrzyskiej w proces tworzenia Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji i projektów rozwojowych, stanowiących jego główny element.
Organizatorzy proszą o potwierdzanie swojego udziału w spotkaniu do 24 lipca do godz. 12.00 na adres: m.augustyniak@um.walbrzych.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *