Monika Mnich nie żyje

„Ogromnie boli myśl o chwili,
w której nie będzie już następnych dni…”

Z wielkim żalem żegnamy Monikę Mnich (z domu Muzyka).

Monika urodziła się 26 sierpnia 1990 r. Dzieciństwo i młodość spędziła w Jugowie, który opuściła po zawarciu związku małżeńskiego z Robertem Mnichem, przenosząc się do Opola. Tam na świat przyszła dwójka ich dzieci: Łucja oraz Heniu.
Wspaniała żona, mama, córka, siostra, przyjaciółka, instruktorka harcerska, nauczycielka, ale przede wszystkim Dobry Człowiek. Podczas swojego, bardzo krótkiego, ziemskiego życia nie szczędziła sił, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebowali.
Przez wiele lat działała jako wolontariuszka jednej z najbardziej rozpoznawalnych akcji społecznych w Polsce – Szlachetna paczka. Jednym z jej ostatnich działań było organizowanie pomocy na leczenie chorej Paulinki, poprzez przekazywanie 1% podatku, oddawanie nakrętek oraz dokonywanie wpłat poprzez link:
https://dzieciom.pl/podopieczni/38208.
Niestety, Moniki już z nami nie ma. Będziemy o Niej pamiętać, patrząc jak rosną i rozwijają się jej dzieci: czteroletnia Łucja oraz piętnastomiesięczny Heniu. Nigdy nie zastąpimy im mamy: jej bliskości, matczynej opieki i bezwarunkowej miłości. Chcemy jednak wesprzeć ich tatę Roberta, w tym jakże trudnym dla niego i dzieci czasie.
Prosimy o wsparcie Zbiórki dla Henia i Łucji – dzieci zmarłej Moniki:
https://zrzutka.pl/vd4dsw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *