OutPoint Rally Team w Tarmac Masters 2021!

Zespół rajdowy OutPoint Rally Team (Aleksander Ciuksa/Filip Bądkowski/Citroen C2), którego partnerem medialnym jest portal www.noworudzianin.pl, wystartuje podczas pierwszej rundy Marten Tarmac Masters

Dzięki firmie OutPoint – Kompleksowe Wykonawstwo Budowlane i OutPoint – Agencja Zatrudnienia z Wałbrzycha, zespół rajdowy OutPoint Rally Team rozpocznie tegoroczne zmagania na odcinkach specjalnych już podczas pierwszej rundy Marten Tarmac Masters, która odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2021 r. na terenie gminy Nowa Ruda. Przed zawodnikami do pokonania blisko 50 km po trudnych, wąskich, ale bardzo szybkich odcinków specjalnych w Czerwieńczycach i Przygórzu.
Dla OutPoint Rally Team to domowa runda, a więc bardzo dobra znajomość terenu, która niekoniecznie może dawać przewagę. Wspominają o tym sami zawodnicy.
– Wychowałem się i mieszkam w Przygórzu. Znam więc bardzo dobrze te trasy, które przygotował dla nas organizator. Niestety powoduje to też stres, bo jadąc „u siebie”, gdy patrzą na nas najbliższe osoby, chęć wygrania rajdu rośnie z kilometra na kilometr. Takie obciążenie psychiczne może doprowadzić do różnych niepotrzebnych sytuacji, których musimy unikać. Zwycięzcy są na mecie i o tym musimy pamiętać! – mówi kierowca Aleksander Ciuksa.
Pilot podziela zdanie kolegi, zdradzając przy tym plany zespołu na 2021 rok.
– 2021 rok jest dla nas przede wszystkim rokiem rozwoju. Udało się pozyskać kilku partnerów, którzy udzielają nam wsparcia w drodze do startu w Mistrzostwach Polski w 2022 r. Wracając do 2021 roku, to planujemy starty w całym cyklu Marten Tarmac Masters w markowej klasie Citroena C2 w Rajdzie Okręgowym oraz nie wykluczamy poszczególnych startów w Opolskim Samochodowym Pucharze Rajdowym w formie treningu przed TM – mówi pilot Filip Bądkowski.
Podziękowania za współpracę należą się również firmie instalacyjnej Panter z Wałbrzycha oraz Ogrodom Szmidla ze Świebodzic. To dzięki tym przedsiębiorcom zespół może się rozwijać i dążyć do wyznaczonych sobie celów.
Zapraszamy na facebookowego fanpaga zespołu OutPoint Rally Team, aby być na bieżąco z tym, co się u nich dzieje.

fot. Krzysztof Gabrysiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *