3. Festiwal Lawendowy za nami

W niedzielę 27 czerwca w Woliborzu w miejscu urokliwym Domu pod Lawendowym Polem odbył się kolejny 3 Festiwal pod Lawendowym Polem organizowany przez gospodarzy miejsca, Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda oraz Gminę Nowa Ruda.

Lawenda, rzecz jasna, królowała w tym miejscu. Fantastyczne sesje fotograficzne na polu lawendy zachęcały odwiedzających do wdrapania się na niewielkie wzniesienie z którego przepiękny krajobraz rekompensował niewielki trud. Tuż poniżej odbywał się plener malarski oraz warsztaty czerpania papieru, warsztaty kulinarne a na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchańce, plac zabaw, gdy i zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów z grupy Kamayu Art facebook.com/kamayuart. Ze sceny rozbrzmiewały dźwięki muzyki na żywo a zapachy przygotowywanych kulinarnych atrakcji kusiły miłym zapachem, który pobudzał kubki smakowe i zachęcał do kosztowania tych smakołyków. Miłe, piękne i spokojne miejsce, które tego dnia słońce rozpieszczało. Warto tam wracać.

Fotorelacja

Relacja na żywo

JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i naszych profilach społecznościowych, możesz teraz nas wesprzeć. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić sprzęt aby jakość nagrań była lepsza. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *