Agnieszka Jeż
Szaniec

Do tej pory autorka znana była czytelnikom z książek obyczajowych. Szaniec to jej debiut kryminalny. Jest zbrodnia, czy będzie kara? Akcja rozgrywa się na Mazurach. Szaniec to ekskluzywny hotel z programem surwiwalowym dla swoich gości. W trakcie turnusu pod koniec lata zostaje zamordowany jeden z uczestników. Przy jego ciele leży kartka z tajemniczym biblijnym cytatem. Śledztwo prowadzi Wiera Jezierska, która wierzy, że jest to morderstwo z morałem. A na takie czeka od lat. Trzeba jednak uważać, o czym się marzy. Zbrodnia bez oznak przemocy zaczyna odkrywać tajemnicze oblicze, a hotel nabiera nowego, mrocznego znaczenia. Tajemnice sprzed lat wracają. Musi być zemsta i zapłata.

Polecam. Ciekawa intryga, doskonale zobrazowana praca policji, mimo tematyki są też akcenty humorystyczne. Emocji nie brakuje. Postać pani sierżant świetnie wykreowana. Do przeczytania polecam też drugi tom pt. „Odpłata”. Policjantka powraca na Mazury, dokąd prowadzi tajemnicza zbrodnia popełniona przed laty, tym razem na Podhalu.

Krystyna Fecko

Recenzje innych książek znajdziesz tutaj

_________________________________________________________________________________________________________________
JEŻELI PODOBA CIĘ SIĘ NASZA PRACA i to co robimy na blogu noworudzianin.pl i profilach społecznościowych, prosimy o wsparcie. To pomoże nam rozwijać się, docierać do nowych miejsc i tematów oraz zakupić potrzebny sprzęt do realizacji nagrań w jeszcze lepszej jakości. Dziękuję! Więcej informacji pod linkami zrzutka.pl/Noworudzianin oraz patronite.pl/Noworudzianin

Wszystkie możliwości wspierania Noworudzianina oraz rozliczenia z wydanych Waszych pieniędzy opisane są na stronie: https://bit.ly/3hz54dS. Liczy się każda złotówka, udostępnienie, lajk, dobre słowo i uśmiech. Pozdrawiamy serdecznie.

Inne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *