To już 19 lat! Kolejne urodziny sklepu internetowego Gandalf.com.pl!

Na przestrzeni ostatnich lat nastąpił ogromny rozwój polskiego rynku e-commerce. Handel elektroniczny mocno przyspieszył, znacznie poszerzając swoje możliwości na wielu płaszczyznach. Jednym z prekursorów sprzedaży książek przez internet w Polsce jest firma Gandalf.com.pl. W 2023 roku sklep internetowy mający swoją siedzibę w Łodzi obchodzi już 19. urodziny! Z tej okazji na klientów czekają liczne promocje, rabaty oraz konkursy

Gandalf.com.pl – początki działalności

Początek działalności sklepu internetowego Gandalf.com.pl sięga 2004 roku. Można zatem powiedzieć, że księgarnia rozwijała się wraz z polskim internetem, który przecież dziewiętnaście lat temu zaczął dopiero zdobywać popularność. Początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą książek, lecz bardzo szybko poszerzyła swój asortyment o gry planszowe, filmy, muzykę czy zabawki. Obecnie w ofercie sklepu znajdują się także kosmetyki i perfumy. Od początku istnienia Gandalf.com.pl związana jest z Łodzią. Pomimo kilkukrotnej zmiany lokalizacji firma zawsze stacjonowała w tym mieście.

Gandalf.com.pl – szeroka oferta

Sklep internetowy Gandalf.com.pl rozwijał się wraz z postępem technologicznym oraz rozkwitem rynku e-commerce. Pierwotnie w ofercie znajdowały się książki oraz podręczniki, lecz szybko zdecydowano się na jej rozszerzenie i dotarcie do licznego grona odbiorców dzięki sprzedaży audiobooków, ebooków, gier i zabawek, muzyki, filmów czy kosmetyków oraz perfum. Pomimo dużego zainteresowania produktami z wymienionych kategorii, najliczniejsze grono odbiorców po dziś dzień stanowią miłośnicy literatury. Fani dobrej lektury mogą liczyć na najlepsze książkowe nowości w najniższych cenach. Oczekiwanie na zapowiedzi topowych pozycji umilają natomiast atrakcyjne rabaty.
Literatura to jednak nie jedyna specjalność Gandalf.com.pl. Jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest sprzedaż gier planszowych. Takie tytuły jak „Sen”, „Carcassonne” czy „Azul” są najczęściej wybierane przez fanów popularnych planszówek. To tylko nieliczne tytuły spośród tych, które przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i tym nieco starszym graczom.

Gandalf.com.pl – misja

Od dziewiętnastu lat Gandalf.com.pl zdaje sobie sprawę z tego, że pełni istotną rolę społeczną. Jednym z ważniejszych aspektów działalności firmy jest promowanie czytelnictwa w Polsce i współpraca z bibliotekami, szkołami czy organizacjami pozarządowymi. Pokazują to choćby takie cykliczne akcje jak „Podziel się książką z dzieckiem i seniorem”, dzięki której klienci księgarni mogą przekazać książki dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych oraz podopiecznym Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora (CZAS).

https://www.youtube.com/embed/R0xo1M3umnI

video
play-sharp-fill

Gandalf.com.pl – jak świętuje urodziny?

Obchodzący 19. urodziny sklep internetowy Gandalf.com.pl przygotowuje dla swoich klientów specjalną ofertę. Znajdzie się w niej masa promocji oraz niespodzianek, które sprawią wiele radości każdemu miłośnikowi dobrej lektury czy gier planszowych. Więcej szczegółów związanych z ofertą urodzinową poznamy już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *