Tragedia na Słupieckiej

Trzy osoby nie żyją, a dwie trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło dzisiaj (15 czerwca) ok. godz. 4.00 na ul. Słupieckiej w Nowej Rudzie.

Około godziny 4.00 na ul. Słupieckiej w Nowej Rudzie doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym Volkswagen Golf IV nie zapanował nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Volvo, którym kierował obywatel Czech.

W wyniku zderzenia trzech młodych mężczyzn z samochodu osobowego poniosło śmierć na miejscu, a dwóch przewieziono do szpitala – wyjaśnia podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowy kłodzkiej policji.

Na miejscu zdarzenia policja wraz ze służbami przeprowadzała czynności pod nadzorem prokuratora. Ruch odbywał się wahadłowo.

Przypominamy i ostrzegamy, nadmierna prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych, dlatego apelujemy do wszystkich kierujących o rozsądek i rozwagę na drodze – dodaje policjantka z KPP Kłodzko.

Więcej w 335 numerze tygodnika „Noworudzianin” który już w piątek 22 czerwca.

Autor filmu: Czytelnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *