Wojciech Cejrowski – zdobądź podwójne zaproszenie na występ


Prawo dżungli, czyli Wojciech Cejrowski boso do Dzierżoniowa
Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

Zapraszamy na ten pełen emocji i wrażeń występ „Prawo dżungli” Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika:

30 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 19:00,
Kinoteatr Zbyszek (ul. Świdnicka 25), Dzierżoniów.

A JUŻ TERAZ MAMY DO ROZDANIA PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA WYSTĘP!

1. Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1651492578301910/
– kliknij WEZMĘ UDZIAŁ
2. Udostępnij to wydarzenie na swoim profilu
3. Napisz w komentarzu imię osoby z którą chcesz się wybrać na występ Wojciecha Cejrowskiego w Dzierżoniowie.

Uwaga: zabawa tylko dla fanów naszej strony: www.facebook.com/Noworudzianin/
POLUB JĄ, I WEŹ UDZIAŁ!

Szczęśliwców, którzy otrzymają podwójne zaproszenia na występ Wojciecha Cejrowskiego w Dzierżoniowie poznamy w poniedziałek, 25 czerwca do godz. 15.00.

Bilety na wydarzenie w cenie 75 zł można nabyć w kasie biletowej DOK (ul. Świdnicka 23, I piętro, czynna pon. – pt. w godz. 10:00 – 17:00, tel. 74 64 65 019), kasie biletowej w Kinoteatrze (czynna w piątki, soboty i niedziele w godz. 15:30 – 20:00, tel. 74 64 64 658), Dziale Organizacji Imprez (soboty w godz. 9:00 – 15:00) oraz w Internecie na stronie DOK Dzierżoniów (www.dok.pl/kupbilet) i portalach kupbilecik.pl oraz biletos.com.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl.

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand up comedy – jeden człowiek z mikrofonem. Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, autor siedmiu książek, laureat wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

Zdjęcia: www.cejrowski.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *